alter sözlük yorum seçeneği kapatılsın kampanyası

alter sözlük yorum seçeneği kapatılsın kampanyası

Tümünü Göster [8]

64778 #1  #64778
uygulanması sözlük havası ve ortamı için daha iyi olacağını düşündüğüm kampanya.
(0)64780 #2  #64780
gerçekleşmesi halinde sol frame deki entry sayısına yararından çok zararı olacağını düşündüğüm kampanyadır. insanların tembellik nedenlerinden birisi tahminimce sözlük formatına uygun entry kasmak. bir entrye bir cümlelik bir cevap yazmak için oturup format kasmaya üşenirim ben şahsen. onun yerine altına özgürce yorumumu yapabiliyorum. zaten konuyla ilgili bir tespit ya da tanım yapacaksam da entry giriyorum.
(2)64789 #3  #64789
zamanlaması manidardır.demek ki birileri cidden rahatsız olmuş.
(0)64796 #5  #64796
sol frame' yi hareketlendirecek atraksiyon.

subi ne kadar hassas davranmaya çalışsa da sol tarafı canlandırmanın tek yolu bu gibi. ayrıca sözlük belirgin bir çoğunluk yakaladığı zaman tekrar oylama ile yorum olayını getirebilir.

(bkz: subi vatandaşa kulak ver)
(0)64798 #6  #64798
yorum fasilitesi kaldırıldığı vakit bu sefer de "alter sözlük yorum seçeneği geri gelsin" şeklinde başka bir kamanayaya sebebiyet verebilecek kampanya.
(0)78037 #7  #78037
bir zamanlar görmeden almam dediğim giyim eşyası. bir ara internetteki fiyatların uygunluğundan mütevellit almaya karar verdim. ancak her marka ve her modelin kalıbı farklı bu nedenle ben de alırken nasıl bir [https://www.yesil.com.tr/er... erkek ayakkabı] numarası seçmem lazım şeklinde araştırdım. internette ayağın enine ve boyuna uzunluğunu ölçüp siteden de bu değerlere denk gelen numarayı seçince numaramı söyledi. ne yazık ki 46 numara giyiyorum. filtrelereden bana uygun olanları seçtim ve sipariş verdim.

sanırım artık ayakkabıyı da internetten almaya devam ederim gibi görünüyor.
(2)Tümünü Göster [8]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: