aselsan intiharları

aselsan intiharları

Tümünü Göster [2]

75156 #1  #75156
aselsan'da 5 ay içinde üç mühendisin intiharlarıdır. hazır fetö'nün üstüne gidilmişken; bir daha incelenmelidir.
--- alıntı ---

tarih: 7 ağustos 2006 yer: pursaklar-ayancık yolu(ankara) aselsan'da çok önemli projolere imza atan 31 yaşındaki makine mühendisi hüseyin başbilen bir aracın içinde ölü bulunuyor. odtü mezunu mühendisin sol el bileğinde ve boynunda kesik izleri var. otopsi sonucu "intihar etmiştir"deniliyor.

tarih: 16 ocak 2007 yer: gölbaşı(ankara) aselsan'da çalışan odtü mezunu elektrik mühendisi 30 yaşındaki ali ünsem ünal aracının içinde tabancayla intihar ediyor.3 yıldır aselsan'da çalışan mühendis ölüyor.

tarih: 26 ocak 2007 yer: batıkent(ankara) 26 yaşındaki odtü mezunu elektrik mühendisi evrim yançeken evinde intihar ediyor.2 yıldır aselsan’da görev yapan 26 yaşındaki evrim yançeken, 7. kattaki evinin pencerisinden atlıyor. genç mühendis ölüyor. yüksek lisans yapan genç mühendisin, uzun süredir tez için çalıştığı ve bu nedenle psikolojisinin bozulduğu iddia edildi. bir de intihar notu bırakmış: "artık dayanamıyorum. psikolojim çok bozuldu. yüksek lisans tezimle ilgili büyük sıkıntılar yaşıyorum. intiharımdan kimse sorumlu değil. ailemin üzülmesini istemiyorum.

--- alıntı ---

http://www.haberturk.com/gu...
(0)75162 #2  #75162
büyük ihtimalle arkasında birşey olmayan intiharlar.

birincisi aselsan'da çalışanların intihar oranı türkiye ortalamasından çok mu uzak? yani ismi geçen arkadaşlar 25-30 yaş arası, muhtemelen bekar erkekler. aselsan'da çalışmayan benzer demografideki insanların intihar ortalaması ne? abd'den örnek vermek gerekirse beyaz erkekler nüfusun %35'ini oluşturmasına rağmen intihar eden kesimin %70'ini oluşturur

ikincisi bu adamların öldürülmesi absürd. kim niye öldürsün lan bunları? bir kişi öldü diye (ki 30 yaşındaki adam ne kadar kritik bir projede ne kadar krtik bir rolde çalışabilir) neden proje komple aksasin? bu adamlar işlerini bilgisayara falan kaydetmiyor mu? ki biraz daha detaya inince ismi verilen arkadaşların projeleri komplo teorilerini beslemeyen cinsten. mesela hüseyin basbilen denilen vatandaş g3'e dürbün takılma apartinin tasarımında falan çalışıyormuş.
(0)Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: