ekşi sözlük'ün yeni teması

ekşi sözlük'ün yeni teması

Tümünü Göster [5]

68052 #1  #68052
herkesin eleştirip yerin dibine soktuğu tema. ben şahsen o kadar açık renge gıcık oldum. ancak ekşi sözlük yazarlarına oh olsun diyorum. nasıl olsa eşek gibi yazmaya devam edecekler, ne diyebilirim ki.
(0)68090 #3  #68090
ben yaptım oldu diyen dürümcü kanzuk efendinin icadıdır.
(0)68354 #4  #68354
yazarların sözlükte direnişe geçip barikat kurmaları ve bazı entry'leri ateşe vermeleri sonuç vermiş olacak ki yönetim yazarların gazını almak için gri ve saman renklerinde yeni temaları ayarlar kısmında yazarların tercihine sunmuştur.

gri tema aynı bizim alter sözlük'tekine yakın tonda o yüzden bize hiç yabancı değil. saman rengi de rahmetli itü sözlük'ten araklanmış gibi ama o da olumlu. ikisi de gözümü yormadı. her türlü yenilikten hoşnut biri olarak hepisini olumlu buluyorum.
(0)68356 #5  #68356
ne iyi ne de kötü, sadece değişik olmuştur ve gözün alışması zaman alacaktır. böyle ani bir değişimden hoşlanmayan sözlük ahalisi de tepkisini "entry" silerek koyuyor. e insan yeni temaları birer seçenek olarak baştan sunar. ayrıca sözlüğün geleceğini etkileyecek durumlarda sözlüğe katkılarıyla emek verenlerin ve okuyucuların düşüncesini almak, ona göre hareket etmek gerekir. diyecek ki "yok arkadaş, ben temanın değişmesini istemiyorum, bu tema gözümü dinlendiriyor", o zaman ona da seçim hakkı tanıyacaksın.
(2)Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: