instagram

instagram

Tümünü Göster [19]

28576 #6  #28576
şurada bu app'e kusulan nefrete bakıyorum da, insanlar hakikaten neye saldıracağını şaşırmış.

ekşi sözlük'e bakıyorum, yemek yiyen kız, su içen kız şeklinde başkalarını kalıplara sokup bütün irinini, nefretini akrep gibi akıtarak tatmin olan kitlenin ilk hedeflerinden biri.

"instagram kullanmayan kiz" başlığında "benim bu" araması yapıyorsunuz...sayfalarca. bulmuş fırsatını bütün nefretini kusmuş kullanana. yahu nedir bu nefret, nedir bu satır aralarında kendi reklamını yapma çabası?

burada gün itibarı ile 370 fotoğrafım var. 1 tane yemek fotoğrafı yok. 1 tane meta fotoğrafı yok. şehir karelerini seviyorum, istanbul'u seviyorum, doğa'yi seviyorum çekiyorum. benim gibi 100 küsur kişiyi takip ediyorum hiç biri de yemek fotosu falan basmıyor. kah rumeli fenerine gitmiş biri görüp gaza geliyorum, kah hiç bilmediğim bir tepeye tırmanmış birinden ilham alıyorum.

ha bassa ne olacak, monitöre ekmek mi bancaksın? ben kahvaltımı yüklesem "abi bende peynir var istersen gondereyim" dersin. kruvasan simit kruvasan simit, yapmam ya, yaptim diyelim, ne zararı var yahu.

artık nereye saldıracağımızı şaşırmışız. kendi gücümüzle tırmanmak yerine, başkalarını aşağılayarak, onlara çelme takarak üstün görünmeye çalışıyoruz. alt tarafı app yahu, nasıl ateş ile evini de ısıtabilir, mahalleyi de yakabilirsen bu da öyle. 1.5 senedir kullanıyorum bir tek rich kids of instagram tarzı saçmalıklar ile karşılaşmadım, doğa fotoğrafı mı seviyorsunuz? sizin gibi bir kaç kişiyi takip edin, onların takip ettiklerini edin ve az çok sevdiğiniz fotoğraf akışına ulaşıcaksınızdır.
(0)Tümünü Göster [19]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: