seksin abartılmış bir balon olması

seksin abartılmış bir balon olması

Tümünü Göster [6]

76194 #6  #76194
one night stand'ler için zevksizliğini kabul edebilirim, en azindan abartildiğini söylemek yerinde olacaktir bunun dişinda zihinsel ve fiziksel tanişikliğimizin bulunduğu sevgililer söz konusu olduğunda zevk katlanacaktir. tabi bu her durumda geçerli değildir, öyle olsaydi aldatmalar mevcut olmazdi yine de bu aldatmalar cinsel odakli çalişir demek değildir.

hiçbirimiz diyojen olamadiğimiza göre, kaygili varliklar olarak nefes almakla yükümlüyüz, seks öncesi durumumuz aslinda erkek tavus kuşunun anlamsiz gelen dansi kadar belirsiz bir şablondur. zihinsel tanişikliğimiz olan bir insanla sevişiyorsak eğer, bu noktada beklentiler içinde erimemiz mümkündür, tabi bu, tek gecelik ilişkiden daha zevkli olarak kendini tanitir çünkü gerginliği bir miktar daha azdir.

one night stand ise daha farkli çalişir, bunun sebebi evimize gelenin tanimadiğimiz bir kişi olmasindan çok ön tanişikliğin sağlandiği sahadir. bu kişiyle nerede taniştiysak gerginliğimiz o yerin olanaklari bakimindan artar ya da azalir. sosyal medya faktörü gülünç gelse de bunu sağlamakla mükellef, özellikle bu çağda. sebebi basit, devamli müdavimi olduğumuz yerler ya da ilk kez gittiğimiz yerlerde tanidiğimiz kimseler için böyle bir şey her niyeyse daha fazla sinir bozucu olmaktadir. neden bilinmez çekingenliğimiz bizi ergenliğin alanina tekrardan hapsederek, uzun süreli göz temaslarina rağmen ilk adimi atma konusunda zorlar. gerisi zaten gelecektir, aranan bellidir ve ben bunu yargiliyorum.

işlemin bir parçasi olarak orada bulunsam bile, birinin bir diğeriyle ilk gecede sevişmesi benim için sinir bozucu. sanirim hala bu konuda gelenekçi davranmanin akilci olduğuna inanmaktayim. neyse, mesele ben değilim.

ilk cinsel adim(öpüşme, dokunma vs.), orgazm odakli bir siralamayla ilerlediği için, bir neden sorusunu beraberinde getirir. şahsimca ön sevişme ve karşi tarafin tatmini daha zevkli bulurum buna karşilik bu zincirle bir arada hareket etmeliyim. yani, eylemin ilk halinin, bekleme süresiyle orantili olarak bir çerçabukluk içerme zorunluluğu. bu yüzden, başta söylediğim tanişiklik olmadiği için zevk kisitlanir. sürekli hale gelen seks ise, en azindan bir erkek için yaşamsal zevkler bakimindan zirvededir. daha önce başka entryde söylediğim gibi de, bunda tek bir sorun dahi yoktur.

içgüdülerimize bağli yaşamak zorundayiz çünkü bu gelenekten daha keskin ve daha kadimdir, hatta geleneği düzenleyen şeyler onun alanindan firlar. bu yüzden cinsellik arzusu aşkin bir eylemi beraberinde getirmese bile baskinlanmamasi gereken bir şeydir.
(0)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: