muharrem ince

muharrem ince

Tümünü Göster [27]

81712 #21  #81712
aday olduğundan beri tüm dikkatleri kendi üzerine çeken, tüm mitingleri de pür dikkat izlenilen, akp'li cumhurbaşkanı erdoğan dahil diğer adaylara gidip görüşmesiyle takdirleri halk nezdinde toplayan chp'nin cumhurbaşkanı adayı. meral akşener için bu pek tabi dezavantaj oldu. kendisinin izlediği yol gayet güzel.

ana akım medya yani havuz medyasından hallice habertürk ve cnntürk'te hakkında söylenenler pek halka inen şeyler değil. cnntürk ve habertürk yorumcularına kalsak; abd, iran'a karadan girip bitirmişti komple ve israil'de esad'ı öldürmüştü örneğin, o yüzden akp'li gazeteci/yazarların söyledikleri pek mühim değil.

kılıçdaroğlu bence en doğrusunu yaptı muharrem ince'yi aday göstererek tüm chp grubuyla beraber. kendisi hem uyuyan chp'lileri uyandırdı, hem chp'nin kemik oyu sağlamlaştı. ikinci turu da garanti altına aldı. ikinci tura erdoğan karşısında kalırsa hdp'lilerden demirtaş hamlesiyle oy alma şansını arttırdı. kafası karışık akp'liler/mhp'lilerden de oy alabilir. artık insanlar yeni bir yüz arıyor. sıkıldı millet. saadet ve iyi parti zaten ikinci tura kalırsa oy vereceğini deklare ettiler liderleri. içiniz rahat osun.

ayrıca akşener'e benim bildiğim ve gördüğüm, tanıdığım hdp'liler hayatta oy vermez. mhp'den ne kadar fazla oy alırsa akşener o kadar iyi. sağcıya solcular* asla oy vermez çünkü. bunu unutmayın.

kırmadan, bağırıp çağırmadan hareket etmesi de artı şimdilik. eskiden erdoğan'a göre adaylar hareket ederdi artık muharrem ince ne derse onun kontrasını söylüyor erdoğan ve bahçeli. son olarak erdoğan karşısında şu an adaylara baktığımız zaman rakip olabilecek bir tek ince var. bu akşener değil, zaten son 1 haftadır da bunu görüyoruz. haydi bakalım.
(0)Tümünü Göster [27]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: