Genç atsızlar

genç atsızlar

Tümünü Göster [6]

65760 #1  #65760
2005 yılında kurulan, türkçü-turancı oluşumdur. yurt içinden 42 ilde, yurt dışında 2 ülkede faaliyet gösterir. siyaset yapmaz, mhp dahil hiçbir partiyi desteklemez ve seçimleri boykot eder, lideri caner kara'dır. atsız beğ'in dergisi ötüken'i yeniden çıkartmışlardır. türkiyenin en büyük türkçü yapılanmasıdır. ırkçı ve turancıdırlar.
(0)65803 #3  #65803
sizin anlaşılamama sorununuz var, kurduğunuz cümlelerden, yaşadığınız hayata kadar anlaşılamıyorsunuz. ya partinin kuyruğu olmuşsundur, orada kendine yer edinememişsindir, ya da ülkü ocakları teşkilatının disiplinine girmeye götün yememiştir. her türlü anlaşılamıyor, geliyor böyle salyanızı akıtıyorsunuz. biz atsız beğ'in davasını karanlıklardan çıkartıp bu güne getirdik, ister sevin ister sövün; bu böyle devam edecek. ezici çoğunlu türk, tamamına yakını müslüman olan ve türkçülük üzerine kurulan bu memlekette türk-islam ülküsü üzerinden 40 küsür senedir siyaset yapıpta bir halt beceremeyen çakallarla gireceğimiz münâkaşa yok. ilerle hadi.
(0)65827 #4  #65827
genç atsızlar'ın bugün için istanbul kadıköy'de bir imza etkinliği yoktu, bence karıştırıyorsunuz. ayrıca o tip olaylar için imza toplama gibi bir eylem tarzları da yok.
(0)69939 #5  #69939
2 nisan 2016 azerbaycan ermenistan çatışması üzerine 3 nisan'da ermenistan'a ve ve türkiye'de kaçak olarak çalışan ermenistan vatandaşlarına yönelik ermenice olarak açık mektup yayınlayan oluşum. mektupta yok yok. buram buram zenofobi ve nefret söylemi kokuyor. kendisini türk milliyetçisi gören ve milliyetçiliğini reel hayatta da yaşatmak için azami çaba sarf eden bir türk olarak midem bulandı. ne demek lan 'türkiye’de kaçak olarak çalışan ve sayısını sizin, yerini bizim bildiğimiz o köpeklerinizi elimizden sizin mesih’iniz bile alamaz.' lafı? iyi misiniz oğlum siz kafanız mı güzel? sen örgütlendiğin istanbul'daki ve kendi ülkendeki milyonlarca pkk'lıyı hallettin de sıra kaçak ermenilere mi geldi? atsız'ı bile mezarında 2 tam tur döndürdünüz lan ergen irisi türkçüler. türk milliyetçisi arkadaşlara buradan sesleniyorum: bu ve bunun gibi ruh hastası oluşumlardan uzak durunuz. türkçülük kendisini ermeni ve kürt düşmanlığı üzerine bina edecek kadar ucuz bir ideoloji değil. memleketin solcusu ayrı hain milliyetçisi ayrı mal lan.

işte o buram buram bok kokan o açık mektup:

''genç atsızlar’dan ermenistan hükümetine açık mesaj

ermenistan adını verdiğiniz ülkede, vatandaş dediğiniz köpek sürüsünden, her yirmi tanesinden birinin türkiye’de çalıştığını ve o ülkede aç-sefil yaşayan ailelerine, bizim paramızla baktığını çok iyi biliyorsunuz.
nüfus sayımınızda vatandaş kabul ettiğiniz 20 ermeni’den bir tanesi, bizim ülkemizde çalışıyor ve orada bir milyon aç ermeni’yi biz doyuruyoruz.
asker diye sınıra koyduğunuz soytarıları doyurmaktan bile acizsiniz ve biz bir kere daha hatırlatıyoruz ki kendi vatandaşını doyurmaktan aciz olan sizler, burada kemik peşinde dolaşan köpeklerinizi koruyamazsınız.
aziz vatan, azerbaycan’ın sınırlarında yaptığınız namussuzluklar devam ederse, türkiye’de kaçak olarak çalışan ve sayısını sizin, yerini bizim bildiğimiz o köpeklerinizi elimizden sizin mesih’iniz bile alamaz.
türkiye hükümetinin merhametine, rus ayısının abiliğine güvenmemenizi tavsiye ederiz.

aklınızda bulunsun.''
(2)69951 #6  #69951
ermenistan'da kaç türkiye türk'ü yaşadığını,veyahut yaşayabildiğini bilmeyen postoportünist arkadaşların "ya bakın olum milliyetçilik kötü taam mı, ben türkiye'de yaşıyor ve dozajı biraz fazla olan milliyetçiliği kötüleyerek iyi adam oluyorum ehehe, asala falan istanbul'da bombalı eylem yapsa ve bi yakınımı kaybetsem zerre umrumda olmaz çünkü milliyetçilik bela dostum" dedirterek inceden orgazmlar geçirten ama tüm varlığını ve kimlik siyasetini türklük düşmanlığı üzerine inşâ eden, 3 yaşındaki çocuklara türk bayrağı çiğneterek büyüten, fakirliğine ve sefilliğine rağmen türk düşmanlığından vazgeçmeyen, rus beslemesi ermeni'ye karşı yayınlanan tehdit mesajının neyin sigortası olduğunu anlamak için at gözlüğün atılması gerek. milliyetçi türkçü-turancı oluşumdan nota vermesini mi bekliyordunuz o da ayrı tabi. neyse, mesaj yerine ulaşmış.
(0)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: