ikinci çözüm süreci

ikinci çözüm süreci

Tümünü Göster [5]

69841 #1  #69841
muhtemelen reis abd'den döndükten sonra başlayacak süreç.

hayırsever iş adamı reza zarrab'ın abd savcısına vereceği bilgiler muhtemelen rte'ye şantaj malzemesi olarak kullanılacak ve rte, pkk'ya yönelik operasyonların durması ve ikinci çözüm sürecinin başlatılması için çalışacak.

ilk çözüm sürecinin, bu süreçte güneydoğu anadolu bölgesinin ve üniversitelerin pkk'nın kontrolüne geçmesinden, metropollerimizdeki bombalı saldırılardan, şehirlerimize yığılan tonlarca bombadan ve geçtiğimiz haziran ayından günümüze verdiğimiz yüzlerce şehit ardından eğer yeniden böyle bir süreç başlatılırsa, gerçekten yazıklar olsun bu ülkeye de, akp'lisinden vatan partilisine, mhp'lisinden chp'lisine kadar bütün bu millete ve elbette ki ülkenin bu hallere düşmesini oturup izleyen tsk'ya da!
(0)69859 #2  #69859
ışid, taliban ve el kaide gibi terör örgütleriyle uzlaşmak bir yana, bu terör örgütleriyle mücadele için olağanüstü tedbirler alan batı'nın dayatmalarıyla başlayacaktır...

http://www.cumhuriyet.com.t...

--- alıntı ---

ab, diyarbakır'daki saldırı sonrası türkiye'ye, kürtlerle çözüm sürecine geri dönülmesi çağrısı yaptı. barışçıl bir çözümün ancak siyasi diyalogla mümkün olduğu vurgulandı.

--- alıntı ---
(0)69882 #4  #69882
başlarsa şayet, 2-3 yıl sonraki olası ikinci şehit verme sürecinin öncüsü olacak süreç. bunların yapacağı barışa güven olmayacağını, sırtını döndüğün anda arkandan bıçaklayacağını anlamamak için gerizekalı olmak lazım.
(0)69902 #5  #69902
anlaşılan pkk'nın cephanesi ve elemanı bitmek üzere, saygıdeğer akp büyükleri çözüm ahvallarına başlamışlar. bakın ve iyi izleyin; ilerideki aylarda bu süreci başlattıklarında sokakta eylem yapanlara: bunlar kandan besleniyor, bunlar şehitler istiyor, bunlar ağlayan analar istiyor diyerek sindirecekler insanları. ben bunlar kadar zihniyeti bozuk bir kitle daha görmedim, bu ülkede yaşadığım için kendimden utanıyorum, vicdanım sızlıyor. hala milyonlarca destekleyicileri var, uğrunda ölecek milyonlar var, inanamıyorum...
asker, polise ''öl'' denildi, öldüler. asker, polis onlar için değil, vatan elden gidiyor ve birilerinin de gitmesi lazım diyerek gittiler bu dünyadan. bu koca olayların tek masum yanıdır o şehitler. parmaklarım birbirine çarpıyor sayın sözlük, yazamıyorum.
lanet okuyorum hepinize. eğer öbür dünya varsa, mutlaka sizinle hesaplaşmak içindir vardır...
(0)Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: