Kobane Gösterisine Tek Başına Kafa Tutan Adam

kobane gösterisine tek başına kafa tutan adam

Tümünü Göster [4]

41598 #1  #41598
helâl olsun yürekli insan, bir avuç dolusu şerefsize tek başına kafa tutabilmiş.

"ne kürdistanı ulan?" dendiğinde deliren faşist kürtçüleri görünce gülesim geldi. yazık size valla ya. anca sayınıza güvenirsiniz namussuz itler. hayır bi de üstüne yürüyorlar adamın. sanki bırak, o adama saldıracak yürek var o şerefsizlerde ona yanarım.

video
(0)41601 #2  #41601
tepkisini koyan bu cesur vatandaşın üzerine çemrikerek yürüyen 4-5 kişi tam şerefsiz tipler. çoğunluk olarak saldırdıkları kavgada yere düşene tekme atıp teke tek kaldığında "abi vurma bokunu yiyim" diye yalvaracak kadar aşağılık olduklarına şüphem yok. ben hala şehrin meydanında kürtçe pankart açıp kürdistan probagandası yapılmasına polis devlet nasıl seyirci kalıyor hayret ediyorum. aaaa durun pardon barış sürecine bok sürülmemesi lazım dimi? hatta bu adamı bulup "sen barış sürecini baltalıyosun" diye içeri atarlarsa şaşırmam...

hangi barış la? barış yapmaya çalıştığın adamlar eline silah alıp her fırsatta şiddete yöneliyor. neyse sinirim kalktı yine.
(0)41625 #3  #41625
saygısız ve fikrini ifade etmeyi beceremeyen cahil bir adamın bulunduğu video. ve belki bu adam faşist haklısınız da cahilim şunu merak ediyorum
şimdi orada pankartın ve megafonun arkasındaki insanlar içinde millet adı barındıran "kürdistan" isimli devleti kurduklarında devletin tarihinde neler olacak? devletin resmi dili olacak mı? bölgedeki özellikle sünni sağcı araplara ne olacak? türkçe eğitim ve kamuda türkçe dili geçerli olacak mı? ordusunun adı ne olacak? ordu özellikle bir milletten mi seçilecek? yalnızca sosyalist devletlerle mi ilişkisi olacak yoksa amerika gibi devletlerle doğrudan ilişkisi olacak mı? yıllarca kendilerine zulm eden bu ülkeye ambargo uygulayıp siyasi arenada tanımıyoruz sizi diyecekler mi? düşünce özgürlüğü olacak mı? bir kaç arap ya da türk birleşip sokaklarda faşist kürdistan diye bağırırsa zalim kürdistan diye bağırırsa ne olacak? doğu sınırında ışid gibi örgütlerin kurşunuyla türkmenler öldürülürse onlara sınır kapılarınızı sonuna kadar açacak mısınız? suriye muhalifleri yenilirse onlara sınırınızı açacak mısınız? "vatan borcu" diye zorla askere giren genç askerden kaçıp size ben zorla asker olmak istemiyorum bilimle ve sanatla hizmet ederim derse onu vatandaş olarak kabul edecek misiniz? silah, uyuşturucu ve siyasi rant için ülke sınırlarınızda rusya ve suriye gibi ülkelerce desteklenen bir grup oluşur ve hak iddia ederse onlara tepkiniz ne olacak? aralarından bazı şehirlerinizde milletvekilleri bile çıkarabilirlerse onlarla masaya oturacak mısınız? yasak kitap olacak mı ülkenizde? yasak kanal?
(2)41627 #4  #41627
gözü yerine oturma organı olan yazarlar tarafından foşik göt oğlanın teki ilan edilmiş yurdum insanı, gakkoş.

bazıları foşik göredursun benim videoyu izlerken anladığım yoldan geçerken bir kalabalığın basın açıklaması yapmasına rastlayan gakkoş amcamızın merak edip grubu dinlemesi üzerine grubun o kente yabancı bir dil olan kürtçe açıklama yapması ve doğal olarak anlamaması üzerine gayet sakin bir şekilde "dediğiniz şeyden anlamıyorum" minvalinde söz söylemesi üzerine gruptaki the walking hewal'lerden biri tarafından alakasız bir şekilde kürdistaaaaaaaaannn* diye nara atılmasına müteakiben hassasiyeti olduğu besbelli amcamızın ne kürdistanı ulan diye tepki vermesi üzerine walking sürüsünün adamın üzerine yürümesi (bkz: buradan görülebileceği gibi) olayıdır bence yani. gören gözlerin benim gibi düşündüğüne eminim.

ulan saldırganları değil de garibanı faşist ilan ettiniz ya helal olsun vallahi bravo, alkış.

(bkz: the walking hewal)
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: