levent gültekin

levent gültekin

Tümünü Göster [4]

62189 #1  #62189
fox tv de katıldığı seçim programında çekinmeden dile getirdiği akp/rte gerçekleri nedeniyle fatih portakal ve ismail küçükkaya tarafından çaktırmadan sürekli sözü kesilen gazeteci. sadece akp ve rte değil, tüm muhalefet partilerine de lafını esirgemiyor.
(0)79185 #2  #79185
kendisi islamcıdır ancak akp'yi gerçek islamcı bulmamaktadır. "islâmcılık iyi de çevresi kötü" diyorsanız eyvallah, ciddiye alın kendisini.

kendisinin yaptığı geyiklerin aynısı amerika'da da yapılıyor bu arada.

trump niye seçildi diyorsun.."sahil kesimde yaşayan elitler "gerçek amerikalılar"a tepeden bakıyordu, hor görüyordu..onlar da reaksiyon olarak trump'i seçtiler" diye konuşuyorlar (inanmayan google'da coastal elites vs real americans diye arama yapsin)

peki kim bu gerçek amerikalılar..lise mezunu, beyaz, dindar, silah sahipleri (aka cumhuriyetçi parti seçmeni). nasıl türkiye'de bir tek akp seçmeni "halk"tan sayılıyorsa amerikan sağcısı da sadece kendi seçmenini "gerçek amerikalı" olarak görüyor.
ve nasıl türkiye'de maaşından başka geliri olmadığı halde sırf facebook'ta yılmaz özdil yazısı paylaşıyor diye emekli öğretmenler "elit, beyaz türk" sayılırken, akpli işadamları "halk" sayılıyorsa amerika'da da aynı geyik var.

hatta bizdeki gavur izmir geyiğinin aynısı san francisco için yapılıyor
(bkz: san francisco değerleri)

--- spoiler ---
"san francisco values" is used in a pejorative sense by conservative commentators to describe a secular progressive culture commonly associated with the city of san francisco.
--- spoiler ---

ben artık ne türkiye'deki islamcıların ne de dünya'daki islamcıların "biz aslında çok şeker adamlarız da hep bu birileri (laikler/batılılar) hor gördüğü için faşist bir rejim kurmak istiyoruz" geyiklerini duymak bile istemiyorum.

ihsan eliaçık bir, levent gültekin iki...ikisinin de altını biraz kaziyinca klasik çomar çıkıyor.
bu heriflerin de bu kadar matah birşey sanilmasinin tek sebebi de bazı laiklerin "islam düşmanı" olarak görülmemek adına "aa benim islamcı arkadaşlarım da var" demek istemesi.

evet türkiye'de laik kesimin tonla hatası var....evet chp'nin sağ seçmenin bir kısmına hitap etmesi lazım
ancak bunun yolu chp'nin kurt-islamcı çizgiye gelmesi değil.
(0)79190 #3  #79190
chp'nin havalara soktuğu islamcı. eski fetöcü, bu adam da aydın ya bu ülkede yazık aq.
(0)79689 #4  #79689
bugün hakkari'de pkk terör örgütü tarafından şehit edilenler için 3/5 diyerek ve terörle mücadele için ise 'savaş' diyerek ne olduğunu bir daha kanıtlamıştır. islamcı ve eski akp düşünürü. bu adamın düşüncesinin değişip chp'li olacağını sananlar da hayal dünyasında yaşamaya devam etsin. size başarılar. zamanda kurultaya gidip konuşma yapması bile atatürkçüler için utançtır.

terör örgütleriyle barış olmaz. ancak ve ancak tıpkı kolombiya'da farc nasıl silah bırakıp teslim olmayı kabul ederse o zaman terör biter. bunu da kendisi iyi biliyor lakin işine gelmiyor.

https://twitter.com/saadet_...
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: