meta sözlük

meta sözlük

Tümünü Göster [4]

43436 #1  #43436
bilgiye dayalı içeriği ön plana çıkarmayı hedefleyen ve bu yolda başarılı adımlar atan yeni oluşum, bir gün içerisinde 110 yazara ulaşmış ses getirecek bir sözlüğe benziyor, ayrıca izledikleri yol oldukça mantıklı.

bir kaç ay içerisinde hızlıca büyüyüp çok güzel yerlere geleceklerini düşünüyorum.

ayrıca tasarımları oldukça hoş.

http://www.metasozluk.com

bunlar dışında klon sözlüklerin aksine neden böyle bir yola girdiklerini de anlaşılır bir dil ile anlatmışlar ; http://www.metasozluk.com/i...
(0)51048 #2  #51048
(bkz: alter sözlük 4-5 kasım olayları) neticesinde alter sözlük'teki hesabımı kapatmama müteakip aynı gün yeni bir arayış içinde yolunu tuttuğum ve 223 günden bu yana yazarı olduğum, emek verdiğim sözlük. ben kayıt olduğumda henüz 100 civarı yazarı olan minnak bir sözlüktü, şimdi ise iki binden fazla yazarı ve her gün eklenen ortalama 5-10 arası yeni yazarla aldı başını yürüdü gitti. fakat çaylaklık süreci çok esnek tutulduğu için daha doğrusu ortalama çaylaklık süresi 10 dakikadan kısa sürdüğü için yazar statüsündeki kullanıcıların çoğu sözlük formatından bihaber. spoiler nedir, bkz nerede kullanılır, tanım nedir bilmiyorlar. buradan meta sözlük yöneticilerine sesleniyorum bu işe bir el atınız lütfen. adam mesela fenerbahçe ile entry giriyor gönüllerin şampiyonu diye spoiler veriyor yahu.

özetle, fikir olarak güzel ama gidiş yolu yanlış olan sözlük.
(0)74687 #3  #74687
onbinlerce entry giren emekçilerine kelimenin tam anlamıyla öküz muamelesi yapılarak bir kaç saat önce oldu bittiye getirilerek kapatılan sözlük. sebep olarak da hedefledikleri noktaya ulaşamamalarıymış. 2 yılda 500 bin entry girildi lan daha istiyorsunuz allahsızlar.

allah alter sözlük'e zeval vermesin. amiiiiiiyyyn.
(5)79302 #4  #79302
silinen entrileri eski kullanıcılarına yolladığı ve gönül aldığı iddia edilen sözlük.
(4)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: