pornactortr

pornactortr

Tümünü Göster [38]

9477 #2  #9477
sekseninci filmini bütün oyunculardan ve kendisinden imzalı olarak talep edeceğim başarılı oyuncu.
(0)17680 #4  #17680
bildiğin spartacus...
(0)17880 #5  #17880
spor sağlıktır deyip spartacus olma yolundan dönen kişi :)..

(edit:motor kazasının ardından istese de spartacus olamayacak kişi)
(0)24993 #6  #24993
yakın zamanda ciddi bir trafik kazası geçirmiş, şu anda sağlığına kavuşmayı bekleyen yazarımızdır.

not: sayesinde oyunculardan imzalı bir filmim de oldu. kendisine buradan da teşekkür ediyorum.
(0)28759 #7  #28759
henüz 34 yaşını yeni tamamlamışken, bundan bir ay kadar önce fransa'da geçirdiği feci bir motosiklet kazasının yol açtığı komplikasyonlar neticesinde 23-6-2014 tarihinde hayatını kaybetmiş olan yazar.

ayrıca sözlük vasıtası ile tanışıp, facebook'tan yoğun şekilde uzun süredir yazıştığım, hayatını kaybettiği haftaya değin bunu sürdürdüğüm ve iyileştiğinde mutlaka görüşüp, tanışmayı beklediğim kişiydi. zorlu hayat hikayesi itibarı ile çok "özel" bir insandı. bu dünyadan bu kadar erken gitmemesi gereken bir adamdı. ancak, güçlü sezgileri itibarı ile daha bu kazayı geçirmeden önce bile erken öleceğini, fazla yaşamayacağını söylerdi hep. çok üzgünüm...
(0)28760 #8  #28760
üç gündür mesajlarıma cevap vermiyor diye sinirlendiğim, vefat haberiyle üzüntüye boğulduğum arkadaşımdır. mekanı cennet olsun...
(0)28764 #9  #28764
vefat haberi ile derin bir üzüntü yaşatmış, hayatı dolu dolu yaşamaya çalışan adrenalin tutkunu motor delisi güzel insan. tam iyileşiyor sağlığına kavuşuyor derken bu haberin gelmesi çok çok acı. kendisi ile geçirdiği motor kazasını öğrenmemin ardından aktif bir motosiklet sürücüsü olarak geçmiş olsun dileyerek muhabbete başladığım, gerçek adını bile halen bilmediğim halde tanıdıkça değer verdiğim bir insandı. 3 gün önce konuştuğun bir insanın bugün aramızdan ayrıldığını öğrenmek, inanılır gibi değil.

huzur içinde yat :(
(0)28767 #10  #28767
kendisini hiç tanımazdım, sadece entrylerini görürdüm, hiç mesajlaşmadık, onun hakkında hiçbir şey yazmadım, kim olduğunu, nerede yaşadığını, ne iş yaptığını, adını, kaç yaşında olduğunu bilmiyordum. ama az önce vefat haberini görünce, sanki bir arkadaşımı, bir dostumu kaybetmiş gibi üzüldüm, 3-5 dakika boş boş baktım ekrana, entrylerine baktım, onun hakkında yazılanlara, içimi gerçekten bir hüzün kapladı.

mekanı cennet olsun..
(0)28770 #11  #28770
merhum yazar. varsa hakkımız helâl olsun, iyi bilirdik.

hûve'l bâki.
(0)28771 #12  #28771
sözlükten takip ettiğim fakat hiç konuşmuşluğum olmayan haberini az önce okuduğum beni şok eden yazar. tanımasam bile bir garip oldum bir boşluğa düştüm sanki.
(0)28772 #13  #28772
kendisiyle arada sırada mesajla muhabbet ederdik. kaza geçirdiğinde hastanede kitaplara abanacağım demişti, bir sürü e-kitap yolladım kendisine sıkılmasın diye. 'kırık iyileşecek iyileşmesine ama meslek ve spor hayatım bitti' diye üzülüyordu. hastanede her yeri kırık, rahatsız etmeyeyim diye çok fazla mesaj atmıyordum. şimdi vefat haberini duyunca resmen şoke oldum. hayat gerçekten çok kısa, ne diyeceğimi bilemiyorum. kalbi zengin, hoşsohbet, iyi yürekli biriydi. gittiği yerde umarım huzur bulur... ışıklar içinde yatsın.

kenan evren gibiler 100 yıl yaşarken böyle iyi insanların genç yaşta göçüp gitmesi gerçekten fena halde koyuyor adama.
iron maiden'ın dediği gibi 'only the good die young, all the evil seems to live forever'
(0)28773 #14  #28773
en son bana "hastanedeyim şimdi müsait zamanda uzun uzun yazarım" diye mesaj atan yazar. kısa zamanda çok şey yaşamış bir kişi. allah rahmet eylesin.
(0)28775 #15  #28775
en yakın arkadaşı ile az önce facebook'tan yaptığım yazışma ile, bir ay önce geçirdiği motosiklet kazasının komplikasyonlarından değil, evde gece yalnızken düşüp kaburgalarının ciğer ve kalbine saplanması ile vefat etmiş yazarımız. kendisine çocuk yurdunda kaldığı zamanlarından beri bir anne kadar şefkat gösterip, halen bakan "abla" dediği o hanım maalesef yokmuş o sıra yanında. o da geldiğinde görmüş büyük bir şokla.

işte bu beni daha da yıktı... yaralarının hepsi temizlenmiş, yani birkaç ay sonra da olsa iyileşmesi kesindi. eski formunda olmayacaktı, aktif spor hayatına aynı hızla devam edemeyecekti belki ama yine eli ayağı tutacaktı. diğer tüm işlerini, mesleki faaliyetlerini yapabilecekti. iyileşir iyileşmez o çok merak ettiğim kişiyi görüp, reel ortamda tanışacaktım. ama böylesi...

artık ne desek boş. dünyada gereksiz yer kaplayıp, nefes alan, yarardan bin misli zarar getiren milyonlarca insanın dünyaya kazık çakar şekilde yaşamasına karşın, her yönü ile güzel bir insanın bu şekilde göçüvermesi hayatın bizlere yaptığı en büyük ironi olsa gerek.

sözün bittiği yerdeyiz...
(0)28776 #16  #28776
ölüm haberini aldığımda şok olduğum değerli yazar arkadaşımız. en son mesajlaştığımızda geçirmiş olduğu kazaya rağmen hayata karşı moral ve motivasyonunu kaybetmemiş bir insan vardı. her şeye rağmen umutlu ve azimliydi. yavaş yavaş da yaralarını sarmıştı. insan böyle durumlarda ne diyeceğini bilemiyor, mekanı cennet olsun.
(0)28779 #18  #28779
kendisiyle mesajlaşmamıştım, tanışıklığım da yoktu sadece yazılarını okurdum. buna rağman vefat haberini alınca kötü hissettim. oldukça da gençmiş. allah rahmet eylesin, umarım kısa da olsa istediklerini yapabilmiştir hayatında.
(0)28809 #20  #28809
kendisiyle konuşmuşluğum yok ama entrylerini beğenerek okuyordum mekanı cennet olsun.
(0)Tümünü Göster [38]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: