şehir efsaneleri

şehir efsaneleri

Tümünü Göster [1]

3181 #1  #3181
çağımızda kulaktan kulağa dolaşan temelsiz,ya uydurma ya da abartma sonucu ortaya çıkan modern mitler.

ve çarpıcı bir örnek ;

aşıklar yolu'nda cinayet

1964 yılında,kansas üniversitesi'nin yeni mezunlarından biri,kız arkadaşıyla birlikte arabayla eve dönüyordu ki aklına bir fikir geldi ; benzini bitmiş gibi yaparsa bunu biraz oynaşıp koklaşma fırsatına çevirebilirdi. arabayı kuytu bir yere çekti ama kızı baştan çıkarma çabaları boşa çıktı - dahası,arabayı çalıştırmaya kalkışınca araba çalışmadı.

kız arkadaşına birkaç kilometre gerideki bir benzin istasyonuna koşup geleceğini,bütün kapıları kilitlemesini ve ne olursa olsun arabadan inmemesini söyledi.kız da radyo dinleyerek onun dönmesini beklemeye başladı.sonra arabanın tepesinde tuhaf bir çatırtı duydu.

dışarı çıkıp ne olduğuna bakmak istedi,ama erkek arkadaşının uyarısını hatırladı.radyoyu sonuna dek açtı ama tepedeki gümbürtü gittikçe güçleniyordu. sonra yanıp sönen mavi ışıklarla birlikte bir polisin ona megafondan seslendiğini,arabadan çıkıp hiç arkasına bakmadan ona doğru gelmesini söylediğini duydu.

son dakikaya kadar ona söyleneni yaptı,son dakikada lut'un karısı gibi dönüp arkasına baktı. bir tuz yığınına dönüşmedi, ama arabanın tepesine oturmuş hapis kaçkını bir psikopatın erkek arkadaşının kanlı kesik kafasını arabanın tepesine vurup durduğunu gördü...

( "bir ziyaretçinin yeryüzü rehberi" kitabından alıntıdır.)

(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: