invincible

invincible

78716 #101  #78716
arthas menethil'in atının ismidir. arthas henüz küçük bir çocukken bu atın doğumuna şahit olmuş, ve aralarında müthiş bir bağ oluşmuştur.
arthas henüz genç bir erkek iken bu atıyla çıktığı bir gezintide biryerden atlamak isterken,invincible ayağını feci şekilde sakatlar. o anda başlayan göz gözü görmeyecek kadar yoğun kar yağışının da herşeyi zorlaştırmasıyla invinsible 'ın daha fazla acı çekmemesi için arthas belki de dünyadaki en sevdiği varlığın kalbine kılıcını sokar. daha sonra arthas' ı orada , atının yanında bulan jorum balnir , arthas'ın isteği üzerine invincible'ı kendi çiftliğine gömer.
yalnız bu olay arthas'ın paladin olmak istemesindeki en büyük etkenlerden biridir. gerçi o zamanlarda da uther'den paladin eğitimi almaktaydı ancak atı can çekişirken onu iyileştirebilecek düzeyde paladin öğretilerini uygulayamıyordu.
zaman içerisinde bir lich king'e dönüşen arthas ,bilindiği üzere ölüleri kaldırabilme güçü elde etmiştir. arthas'ın, gömüldüğü çiftliğe giderek invincible'ı tekrar gün ışığına çıkartması , lich king olarak ilk icraatlarının başındadır.

bu da bizim için lich king'in içindeki arthas'ın varlığının kanıtıdır.
(0)Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: