son 30 günün başlıkları

0
40 başlık / 69 entry
tdk'nin hayat kadını tanımı

tdk'nin hayat kadını tanımı

21940 #252  #21940
memlekette herşey bitti de, orospuya neden orospu deniyor diye eleştirilen tanımdır. bu yüzden de kapalı toplummuşuz da, iğrençmişiz de. sanki seks işçisi denilince, uygar toplum olacağız, pezevenke menejer, hırsıza da hayırsever diyelim bari olup bitsin. gerçi hırsıza hayırsever deniyor ama..
(0)21951 #253  #21951
bu tanımı eleştiren zihniyet katillere 'kader mahkumu' diyebilen zihniyetle aynıdır. toplum içinde ahlaksızlık olarak yorumlanan ve öyle olan olguları söylem farkıyla hafifleştirmeye, itibarlılaştırmaya ve de dramatize etmeye çalışırlar.
(0)21967 #254  #21967
uygar, çağdaş falan filan kesimin ataerkil, bağnaz, yobaz kesimin yazdığı kahrolasıca bir entryi sildiği başlığı işgal eden tanımdır.

düşünmek, okumak güzel şeylerdir elbette ama daha güzeli karşı düşünceyi aşağılayıp, hakir görerek, sizi ben bile kurtaramam kibrine tutulmamaktır ki, böyle durumlarda doğru yanlış kavramları birbirine karışıverir, ne olduğunu anlayamazsınız.. o yüzden karşınızdakini yargılamadan önce onun düşüncesini, fikrini iyi tahlil etmeniz gerekmektedir.
(0)Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: