empati

empati

Tümünü Göster [3]

6492 #1  #6492
eminönü'nde pet shop açsam dükkana vereceğim isim.

(0)38330 #2  #38330
kendini karşıdakinin yerine koymak.
(0)45439 #3  #45439
bakın ben öyle çok kitap okuyan biri değilim, son okuduğum kitabın adını hatırlamam için onbeş yirmi saniye kadar düşünmem gerekir. ancak adam fawer dan öyle bir kitap çıkmış ki, benim gibi biri bile geceleri çok sevdiği uykusunu feda edip dört günde bitirdi bu eseri. hele bazı cümleleri vardır, kazınmıştır aklıma. daha felsefe dersi görmüyorken okuduğum bu kitap ve olasılıksız felsefe bilgimin temelini oluşturmuş da haberim yokmuş.

sürükleyiciliği, akıcılığı, yazılış tarzı gibi süslü özelliklerden bahsedecek, tutarlı yorum yapacak kadar kitap kurdu değilim. tek bildiğim son yaprakları nefes nefese okuyup, elimi anında bir sonrakine geçebilmek için sayfa kenarında tuttup terlettiğim, bana kitap okumanın ne kadar zevkli olduğunu hatırlatan zekice bir eser olduğu.

kurgunun kusursuzluğu ve karakterlerin çekiciliği alınıyor, bilim ve felsefe ile yoğuruluyor, üzerine de sizi başına kitleyen özel malzeme-eh onu ben bilmem yazarım bilir- koyuluyor ve ortaya müthiş bir kitap çıkıyor.

benim de kapılıp gittiğim görsellik çağında, dikkat toplamayı bilip; topladığı dikkati çok da iyi işlemeyi becerebilen bu yazarın kaçırılmaması gereken eseridir empati. okuyun ulan. kaldırın başınızı bilgisayardan, telefondan. pişman olmayacaksınız.

bir alıntıyla indirelim kepengi:

"edison puştun tekiydi"
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: