gotham

gotham

Tümünü Göster [1]

45139 #1  #45139
gotham şehrinin bruce wayne'in batman, edward nygma'nın riddler, cobblepot'un penguin olmasından önceki halini, james gordon'un komiser olmadan önceki hali üzerinden işleyen fox dizisi.
evreni pek bilmediğimden neresi kopuk, neresi tutarsız saptayamıyorum. o yüzden benim açımdan gayet izleniyor. fakat bazı şeyleri çok göze sokuyorlar sanki.
penguin'i izlemek keyif veriyor mesela. onun cidden köklerine inebilmişler çünkü. adının nereden geldiğini, karakterinin nasıl oluştuğunu falan görüyorsunuz. belki de ilk sezon genel olarak onu işlediği için bu böyledir, bilemiyorum.
fakat edward nygma'ya veya selina kyle'a falan gelince her fırsatta bir seyircinin yüzüne çarpma söz konusu. görüntüleri dahi yeterince bağırırken kim olduklarını, birinin sürekli "riddle" deyip durması, ötekinin karşısındakileri sürekli "adım cat" falan diye falan uyarması cidden rahatsız edici. hayır ilk bölümlerde olsa neyse, 7.bölüm olmuş hala devam ediyorlar. diyalogları ucuz hale getiriyor bu tür şeyler. bunun yerine selina'nın kedilere, edward'ın bulmacalara olan ilgisinin nereden geldiği işlense daha izlenilebilir olurdu.
bunun dışında iyi gibi. cast seçimi falan da başarılı. karakterler oyuncuların üzerine oturmuş. başta gordon'ı garipserim falan diyordum ama ona da alıştım sanki. cobblepot çok iyi ayrıca. bir de fish mooney var, dizi için yaratılmış karakterlerden biri olmasına rağmen diğerlerinden öne çıkıyor, güzel olmuş.
eğer ilk sezonu atlatırsa finali yapar bence.
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: