dünün başlıkları

0
1 başlık / 1 entry
birdman

birdman

47963 #2  #47963
amores perros değil, 21 grams değil. özel mi? evet. peki güzel mi? ona da evet, güzel. subjektif gerçeklik algısı ve harika çekim açıları ile beğendiğim bir film. konunun işlendiği çevre pek tanıdığımız bir ortam olmasa da bir noktadan sonra alışıp dinamiklerini kabulleniyor izleyici. michael keaton'ın riggan karakteri çok çok iyi. kendi büyüklük sanrıları içinde yine kendine düşman ama sonunda ... neyse şimdi spoiler filan lazım. edward norton'ın oynadığı karakteri çok tanıdık buldum, zamanında etrafımda vardı böyle poser tipler.

izleyin efendim, sıkılmadan izleyen beni bulsun beraber viski içebiliriz.
(0)47976 #3  #47976
duyguları çok güzel yönetebilen film. innaritu'nun diğer filmlerinden çok daha iyi buldum. konu çok güzel olmasına rağmen yeterince derine inmediğini düşünüyorum. sonunda ağladığım tek film oldu sanırım.
(0)54338 #4  #54338
sanırım çok büyük beklentiyle izledim ben bu filmi. hani film alıp götürür ya sizi, öyle bir durum olmadı bu filmde.

gerçekten karakterler çok iyi oynanmış. o konuda oyuncuların hakkını verelim. tek kamera çekimi ve sahnelerin arasındaki o kameralı geçiş de güzel olmuş. sadece biraz baş döndürücü gibi geldi. edward norton için diyecek bir şey bulamıyorum. gözlerimizi şenlendirdi.

yalnız o müzikleri yok mu. benim filme konsantre olmamı engelleyen faktördü. çünkü acayip whiplash'ı andırıyordu ve aklım hep o filme gitti. tabi ki whiplas'ın müzikleri harikaydı. ama bu filmle, o bateri seslerini bağdaştıramadım.

son olarak, filmde repliklerin hepsi güzeldi ve onlardan etkileyici bulduğum birisiyle bitireyim;

''benim neyim var ki? neden hep insanlara, beni sevmesi için yalvarırken buluyorum kendimi?''
(1)Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: