zengin koca bulmak için gidilmesi gereken yerler

zengin koca bulmak için gidilmesi gereken yerler

Tümünü Göster [2]

67905 #1  #67905
hiç bir şekilde "kezbana giriş 101" falan değil, bir kızın hayattaki en önemli `city guide`'dır. bak kızım iyi dinle şimdi:

`papermoon`: buranın yaş ortalaması yüksektir ama tam anlamıyla kalantor amcalar vardır. bu amcaların çok büyük kısmı `azgın teke sendromu` içerisinde olup, kalan küçük kısmı bu sendroma meyillidir. mütahhitler çoğunluktadır. seni metres yapabilecek çok iyi avlar, pardon sevgili adayları vardır.

`lucca`: buranın yaş ortalaması biraz daha düşüktür ve daha çok medyatik insanlar takılır. yalnız burda rekabet sıkıdır, uyanık olman gerekir. senin gibi bir sürü `dedicated` bayan var. burada yaşacağın aşkta büyük ihtimalle medyatik olacaktır. yapacağın evlilik en fazla 1,taş çatlasa 2 sene olacaktır. olsun, lüks bir siteden ev aldırttın mı işlem tamam. harcamalarında nafaka olur. yalnız kapısında falan ateş açılıyormuş, dikkat!

`zuma restaurant`: sözün bittiği yerdir. türkiye'nin en zenginleri listesindeki insanları görebilirsin. sende biliyorsunki o listede verilen mesaj," kız yada koca alınacak aileler listesi"dir. parasal anlamda türkiye'nin yarısı burda desem abartı olmaz. ufak bir uyarı yapayım, menüde antrikot yazan şey kuş başı ettir ve aşırı küçüktür. ben sushi sevmediğim için bunu söylemiştim. beklentim `cafe de paris` gibi bir şeydi ama garson yemeği önüme koyup, uyardığında anladım o küçük parçaların et olduğu. black cod'mu ne, onu ye.

not: yukarda bahsettiğim mekanlardan kesinlikle reklam parası almadım.
(0)Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: