1 Kasım 2014 hdp'nin kobani için sokağa çıkın çağrısı

1 kasım 2014 hdp'nin kobani için sokağa çıkın çağrısı

Tümünü Göster [6]

43450 #1  #43450
hdp tarafından yine yeniden sokakları cehenneme ve kan gölüne çevirecek olan çağrı. akacak her kanın sorumlusu bu partidir.

--! spoiler !--


bütün dünyaya ve halklarımıza, emperyalistlerin, baskıcı devletlerin gösterdiklerinden başka bir dünya; özgür ve eşit bir dünya olduğunu göstermenin tam zamanıdır.

halkımızı, dünyanın her yerindeki insanlarla
birlikte, kobanê ile dayanışmak için 1 kasım’da sokağa çıkmaya ve demokratik eylemliliği yükseltmeye çağırıyoruz.

kaynak

--! spoiler !--

hâlâ utanmadan emperyalistler diyor yahu.
(3)43456 #2  #43456
hewallerin le cola stoğunun tükendiği anlamına gelir. 2. bim seferine çıkacaklardır.
(0)43518 #3  #43518
çıkın canım zaten geçen seferden hırsını alamamış ülkücüler,adeta white knight gibi birden gündeme yerleşen islamcı örgütler biraz daha düdüklesin sizi sonrada en az 15 senelik ağlama malzemesi çıkarın.
(0)43526 #4  #43526
suratına amerikan bayrağı çizilmiş kürt çocuğunun görüntüleri ve abd'den ypg'lilere zengin yemek menüsü gibi şeyler sosyal medyada ayyuka çıkmışken 'emperyalistler' lafının kullanılması cidden abes kaçmış burada.

ama ülkenin cehenneme dönmesinin sorumlusu bana göre hdp'den ziyade akp. hatta tek sorumlusu akp'dir. kedileri ortadan kaldırırsan, fareler şehri istila ettiğinde şaşırmayacaksın. akp tsk'da ne kadar vatansever subay varsa ergenekon diye silivri'ye tıktı, pkk'ya inanılmaz tavizler verdi, bir apo'nun ayağının altına kırmızı halı sermediği kaldı. çözüm süreci, açılım diye pkk'yı iyice tepelerine çıkardılar, şimdi de ellerinde böyle patlıyor işte. (pkk derken pkk ve sempatizanlarını kastediyorum, şiddet ve terör eylemleriyle alakası olmayan kürt vatandaşları tenzih ederim).

akrebe akrepliğini yapıp soktuğu için kızılmaz. onun ne olduğu zaten baştan belli. doğasının gereğini yapıyor. kızılması gereken meydanı akrebe bırakacak ortamı hazırlayanlar yani akp'nin ta kendisidir.
(0)43544 #5  #43544
kürtler sokağa çıkıp tepki vererek falan bu güne kadar hiçbir şey elde edemediler. koridor açıldıysa bugün amerika'nın talebi doğrultusunda açıldı. kürtlerin sokağa çıkarak falan oraya buraya bomba koyarak, 2005te kuşadasında minibüse bomba koyup patlattığı ingiliz çocukları, doğradığı sayısız sivil sonucunda hiçbir bok elde edemedi. şu an bişi oluyorsa amerika'nın araya girmesiyle oluyor. amerika kendi eğittiği pittbullunun kontrolünü kaybetti, kendisi savaşmak yerine kürtleri savaştırıyor. kürt çocukları da o kadar aptallar ki bunun için amerika'ya teşekkür ediyor: http://img.hurriyet.com.tr/...
(1)43547 #6  #43547
ayn el-arab'ta tek bir kürt sivilin bile kalmadığını, şehirde pyd ve ışid teröristleri dışında tek bir canlı varlığın bile olmadığını defalarca yazdım. hdp'nin derdinin kürt siviller değil pyd olduğunu hepimiz biliyoruz. daha doğrusu biz değil bütün dünya biliyor. artık hdp ve etnik ırkçılar dertlerinin pkk'nın kazanımlarının çöpe gitmemesi ve bu uğurda amerikan maşalığına bile razı olduklarını bir itiraf etseler de onlar da rahatlasa biz de...

eğer dertleri gerçekten sivil kürtler olsa idi kendilerini şengal'de neden göremedik? neden bir kaç cılız yardım kampanyası dışında kitlelerini şengal ve yezidiler için sokağa dökmediler?

şüphe yok ki bunda düşünenler için ibret vardır.
(0)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: