28 şubat süreci

28 şubat süreci

Tümünü Göster [3]

77542 #2  #77542
akp'lilerin abarta abarta bitiremediği önemli gündür. he mağdurlar, başörtüsü yasaktı falan filan, bunlar olayın goygoyu. 100 yıldır devam ediyor mağduriyetleri..

siyasal islamcılığa vurulan ilk darbedir 28 şubat, bırakın fetöcuları onları vs.. onları sekteye uğratmıştır, bir bakıma iyi olmuştur..

erbakan'ı da kimse masum görmesin, tarikatlarla buluşmalar, küdüs gecesi diye hizbullah'ın katıldığı gecelerde iran konsolosunun gövde gösterisi..

üniversitelerde başı açık kızlara saldırmalar bunlardan biridir..
(0)77555 #3  #77555
türkiye cumhuriyeti bugün bir teokratik devlet değilse sebebi 28 şubat'ta türk silahlı kuvvetleri'nin demokrasiye balans ayarı sayesindedir. normal şartlarda askerin politikaya müdahele etmesi kuşkusuz kabul edilemez bir davranıştır ancak o süreçte başbakanlık koltuğunda "adil düzen gelecektir. kansız mı gelecek kanlı mı buna karar vereceğiz" diyen erbakan ve "laiklere şeriat enjekte edeceğiz" diyen bir sincan belediye başkanı vardı. şu an bile hiç bir siyasal islamcı siyasetçi bu tarz söylemlerde bulunmaya totosu yemiyorsa sebebi 97'de toplanan mgk'nin aldığı 28 şubat kararlarıdır.
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: