4 eylül 2015 pkk'nın tunceli'yi basması

4 eylül 2015 pkk'nın tunceli'yi basması

Tümünü Göster [10]

52661 #2  #52661
sağlam bir algı operasyonu senaryolarından birisi daha.
beni başkan yapmazsanız daha bunun gibilerinden çok yapacağım demenin bir yoludur bu.
yoksa 3-5 kıçı kırık adamla yapılacak işler mi bunlar ? hepsi danışıklı, planlı organize, algıya yönelik işler .
bu kadar adam gelecek de baskına , mit 'in haberi olmayacak da bundan ,
gerekli koruma sağlanmayacak da...kılını dahi kımıldatmayacak üstelik..buyrun ağalar geçin diyecek he mi ?
iyi uykular güzel ülkem.
(0)
52666 #3  #52666
iki teröristin öldürüldüğü çatışma. elinde kocaman tüfekle şehir merkezinde polis karakolunu basmışlar. orada bir sürü insan var, arabalarının arkasına saklanmış, sokaktan geçen birisi biz de olabiliriz. bu nasıl mantık, bu nasıl bir cesaret aklım almıyor. amaç ne? daha çok polis ve asker öldürünce amacına ulaşabileceğini mi sanıyor? ne demişler, ya devlet başa ya kuzgun leşe.
(0)
52668 #4  #52668
ne yazık ki bir polis memurunun şehit düştüğü olaydır...

ayrıca bir ambulan şoförü ve bir genç kız da yaralıymış. kızın durumunun ağır olduğu ve çatışmaların hala devat ettiği söyleniyor.

http://www.sozcu.com.tr/201...
(0)
52681 #5  #52681
iki adet teröristin kurşuna doyduğu eylemdir.

bir anlık gazla kahve basıp ağzı burnu dümdüz çıkan gerizekalılar olur ya. bunlar o kadar şanslı değilmiş tabi.

adamın anasını yar diye alırlar.
(0)
52699 #7  #52699
saldırı incelenecek olursa o teröristler oraya ölsün diye gönderilmiş.videoları izlediğimde ise herkesin elinde kamera ile olayı görüntülediği dikkatimi çekti.sanki bir gösteri var, halk toplanmış ve izliyor. sonrasında çıkan olaylarda , siz burada işgalcisiniz mesajı verilmek isteniyorsa çok yanlış düşünülüyor. halk bizi istemiyor , biz buraları terk edelim gibi bir düşünce olmayacaktır.bu tür olaylar sadece halkta nefret ve kin duygularını arttıracak veya doğuracaktır.unutulmaması gereken en önemli nokta , insanlar nasıl cinnet geçiriyorsa , toplumlarda cinnet geçirebilir. toplumu bu hale getirmemek gerekir. insanları ırkçılığa itmemek gerekir.
(0)
52733 #8  #52733
dünkü türkiye letonya maçında son dakikada yenilen gol nedeniyle hevesi kursaklarında kalan vatandaşın içinin yağlarını eriten terörist öldürme görüntülerine sahne olmuş kalleş terör saldırısıdır. ayrıca bu saldırı, dersim halkının polise değil terör örgütü pkk'ya verdiği desteği göstermesi açısından önemlidir.
(0)
52953 #10  #52953
ne günlere kaldık, ne günleri görür olduk ey türkiye'm. şehir ortasında, bir karakol ve emniyet binası arasında rahatça dolaşıp bir polisimizi şehit eden, kimse tarafından ihbar edilmeyen oruspu çocukları. şüphesiz o itler oraya gelmeden kaç kişi tarafından görüldü ve ihbar edilmeyi bırak 'pekeke halhdır' nidaylarıyla desteklendi. o iki itin oraya ölüme geldiği zaten belli, bi şekilde geberip gidecekler de şu yanda vatandaş görünümlü vatan hainlerine ne demeli?
hangi küfür edilir size?
hangi laf anlatır oruspu çocukluğunuzu?

son bir noktaya değinmek istiyorum sayın sözlük; olaydan sonra tek buldukları polisi linç etmeye çalışan sütü bozuk şerefsizler var ya hani, bazı kesimler polise yüklenir ve 'anca masuma gücünüz yeter' ahvalları okur. inanın bana, o polisin orada kameraya iki dakika durup; fırsatı olsa 'yemin olsun bu namluyu ağızlarına sokup sıkmaya can atıyorum! ama gör halkım, elim kolum bağlı gitmek zorundayım, birine sıksam katil olacağım. kardeşliği, çözümü bozan hain olacağım.' diyeceğine emin olabilirsiniz!.
(0)

Tümünü Göster [10]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: