4 kasım 2016 hdp'lilerin gözaltına alınması

4 kasım 2016 hdp'lilerin gözaltına alınması

Tümünü Göster [6]

75739 #3  #75739
arkasından çok büyük olaylar gelişmesi bekleniyor ki, şu anda sosyal medya ve whatsapp'a erişim engellenmiş durumda.
(2)75744 #4  #75744
türkiye siyaset sistemi son yıllarda tipik bir "eski sevgili kavgası" işine dönüştü. muktedir tarafın geçmişinde bolca ilişkisi oldu, bunlardan bazılarını çok derin aşklarla sevdi, kimisine özlem dolu, duygu dolu çağrılar yaptı, kimisiyle göz göze türküler söyledi. tüm bu aşk meşk faaliyetlerini de mıç mıç mıç milletin gözüne soktu, nispetler yaptı, "bu ilişkiyi onaylamayan varsa kıskançtır, düşmandır, haindir, lekelidir" gibisinden veciz (!) sözler söyledi. . şimdi hepsiyle kavgalı, kirli çamaşırlar ortaya dökülüyor, tabak çanak havalarda uçuşuyor...

bilirsiniz ya çatışan sevgililerin arasına girilmez, yarın bigün araları yine iyi olur, bu sefer de araya iyi niyet ve barış amacıyla dahi girenler kötü olur. işte o hesap ama maalesef ahali illa ki taraf tutmaya zorlanıyor.

bu arada tutkulu aşkların yanı sıra stepnelikleri ve göz önünde sanki düşman kardeşler izlenimini verip arka plandaki takılmacaları da es geçmeyelim.
(3)75746 #5  #75746
kürt terörist vekillerin gözaltına alınmasında hiç bir hukuk dışı olay yoktur. teröristler defalarca ifadeye çağrılmasına rağmen gitmemiştir ve sonuç olarak kolluk kuvvetleri zorla getirme kararını uygulamaktadırlar. her şey gayet kitabına uygun. 1-2 güne de serbest kalırlar zaten eskisi gibi teröre ve katliamlara devam ederler.

gözalti morluklarının sebebi nedir?
(3)75766 #6  #75766
teröristlerin tutuklanmasıdır.
(0)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: