abd'den ypg'lilere zengin yemek menüsü

abd'den ypg'lilere zengin yemek menüsü

Tümünü Göster [5]

42839 #1  #42839
ben dahil bir çok türk vatandaşının hayatında daha tatmadığı lüks yemeklerin yer aldığı son derece zengin menü. menüdê neler yok ki? buyrun hep birlikte bir göz atalım:

- et soslu spagetti
- ızgara tavuk
- tavuklu noodle
- soslu penne makarna
- fasulye
- lazanya
- peynirler
- m&m
- fıstık ezmesi
- ırish cream cappuccino
- french vanilla kahve

kaynak

geçenlerdeki silah yardımını da göz önünde bulundurarak ypg'nin antiemperyalist mücadele yaptığını savunan ve ışid'in amerikan tezgahı olduğunu düşünen sözlük yazarlarının bunu hangi gerekçelerle dillendirdiklerini merak ediyorum. görünen o ki antiemperyalist olan ışid'in ta kendisi.
(10)
42977 #2  #42977
gökyüzünde abd uçağı bekleyip m&m yiyen solcuları göstermiştir. abd hepsine birer green card verse, hepsi ortamdan kaybolur giderler.
(0)
42978 #3  #42978
emperyalizmden ve kapitalistlerden medet uman marksistlerin trajikomedisini göstermiştir, ne diyelim. denize düşen yılana sarılırmış.
(0)
42993 #4  #42993
insanların öldüğü yerde m&m yiyip irish cream cappucino içen mi ego mastürbasyonu yapmaktadır, yoksa bunu eleştiren mi bilemiyiciim kuzum fakat ona buna laf etme yeri tam da burasıdır, sözlük burası bilmem anlatabildim mi? birilerinin üzerine basarak yücelme gibi bir amacı da yok kimsenin, burda kimse yazdığı yazılardan maaş almıyor. ypg'nin pkk'nın eleştirilmesinden hoşlanmıyorsanız çok yanlış yerdesiniz. ypg sözlük kurun orada takılın.
(0)
43033 #5  #43033
küresel güçlerin hizmetinde olanların, aynı el tarafından beslenmesidir.
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: