ak-saray

ak-saray

Tümünü Göster [1]

43629 #1  #43629
başbakanımız, cumhurbaşkanımız, milli önder, reisimiz recep erdoğan (dünya durdukça allah başımızdan eksik etmesin) 'ın ikamet edeceği cumhurbaşkanlık konutu. yeni türkiye 'nin medar-ı iftiharı. ülkenin rusya 'daki gibi petrol oligarklarının eline oyuncak edildiğinin simgesi. yalnız işte bizde petrol olmadığı için, müteahhitlerin elinde oyuncak oluyoruz.

üzerine saatlerce konuşabiliriz, sayfalarca yazabiliriz. hali hazırda dünyanın en büyük yönetim konutuymuş. kremlin sarayı, beyaz saray, buckingham sarayı falan filan yanında müştemilat gibi kalırmış. doğrudur belki.

peki ama ne gerek var? yani bu kadar gösterişli, bu kadar şatafatlı bir konuta ne gerek var? kime bu gösteriş? yabancı ülke liderlerine mi, kendi halkına mı, muhaliflerine mi? bu kadar büyük binalar yapıp, ardından halka 'peygamberimiz şiltenin üzerinde yatarmış' diye hikayeler anlatmak neden? sorular sorular..

ak-saray lafı geçtiğinde aklıma sadece bir kişi geliyor son zamanlarda. çavuşesku.. neden mi? eee, herşeyi devletten beklemeyin, biraz da siz araştırın değil mi?
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: