ali ağaoğlu'nun ev sahibi ettiği binlerce genç

ali ağaoğlu'nun ev sahibi ettiği binlerce genç

Tümünü Göster [1]

67246 #1  #67246
bugün hepsinin içi mutlulukla, aşkla, laf aramızda biraz da şehvetle dolu olan gençler, genç vatandaşlarımız. çünkü onlar ali ağaoğlu bey'in yaptığı evlerde uzun ve mutlu bir hayata doğru yelken açmışlardır. nesiller boyu devam edecek olan bir mutluluğun, kim bilir belki de ilk adımlarını o muhteşem binalarda atacak olan bu gençlere ben buradan selam duruyorum ve onların iyiliği, gönenci için dua ediyorum.

ben eminim ki, o gençlerimiz, o yeni yahut da eski evli çiftlerimiz ve onların evlatları da ali abilerine teşekkür etmenin ötesinde, hayır duası etmektedirler. neden mi? çünkü benim insanım vefakardır. yapılan hizmetin karşılığını, gerek maddi gerekse de manevi anlamda verir. tıpkı sayın başbakanım'ın hizmetlerinden dolayı milletimizin o'nu %50'ye varan oranda desteklemesi gibidir bu hadise. siz insanlara hizmet götürürseniz, onların mutluluğunu tesis ederseniz; tıpkı değerli gazeteci - yazar - düşünür serdar turgut'un da dediği gibi, vatandaş da 'erdoğan sayesinde kendimi çok iyi hissediyorum' der ve bunda da son derece haklı olur.

zira bu hizmet ehli insanlar, bu anadolu insanları hizmet için vardırlar ve evliyalarla dolu bu toprağın mayasından nasiblerini de almışlardır. zaten onun için kendilerini hizmete adeta devote etmiş bulunmaktadırlar. onlar için, annesinin kucağında gülümseyen al yanaklı bir yavrunun o masumiyet dolu hâlidir esas bu dünyada zuhur etmesi lazım gelen. barlarda, night clublar'da akdınıyla / kızıyla zevzeklik eden bir gençliği değil; evinde, odasında risale-i nur'u idrak eyleyen bir gençliği karşılarında bulmayı son derece haklı bir biçimde istedikleri ve bunun için ellerinden gelenin fazlasını yaptıkları içindir içlerinde hissettikleri en kalbî duyguların sebebi.

allah (c.c) bu hizmet ehlinin üzerinden esirgeyiciliğini eksik etmesin. bu ülke onlarla ayakta duruyor çünkü.
(0)

Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: