alter sözlük duyuru

alter sözlük duyuru

Tümünü Göster [6]

6880 #1  #6880
acil durumlar için çıkış kapısı
(0)49059 #2  #49059
arkadaşlar bir konuda yardımınız lazım arkeoloji sözlüğü arıyorum yayınevi tavsiye edebilecek olan var mı? mesaj da atabilirsiniz

şimdiden teşekkürler.
(8)49232 #3  #49232
samsung son nesil i7 işlemcili laptopta windows 8.1 kullanıyorum. bluetooth aygıt sürücüsünü güncelledim. buna rağmen ayarlarda şu sorunla karşılaşıyorum: "bilgisayarınız bluetooth cihazlarını arıyor ve bu cihazlar tarafından bulunabilir." bluetooth aç/kapa göremiyorum, sadece bu yazıyor. yardımcı olabilecek olan var mı? çok teşekkür ederim.

edit: info.
(0)49234 #4  #49234
yapılması gereken bir sistem. ekşi duyuru tarzı gibi bir şey güzel olur.
(0)70440 #5  #70440
alter-sozluk-duyuru 571bd3da7c029.jpg
opera tarayıcıda "google" hesabıma giriş yapıyorum yalnız ana sayfa üzerinden sağ üst kısımda bulunan "gmail" ve görseller hariç "google apps dashboard", bildirimler, "google+" profilim ve ya da hesabıma ulaşamıyor ve oturumu kapatamıyorum. "javascript" ile ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü java'ya izin vermediğimde "google apps dashboard" ve google profili görselde göründüğü gibi yönlendirmeler yapıyor, anlamadım.

edit: gmail'e tıklayıp oturumu kapatabiliyorum da, google'ın ana sayfasından bu üç "gadget" ile ilgili adamakıllı bir işlem yapamıyorum.

edit 2: opera'da js'i kapatıp gmail'e tıklayınca aşağıdaki uyarıyı veriyor, "gmail" üzerinden oturumu kapayabilmem için opera'da js'in açık olması gerekiyor. şimdilik açık kalsın da anlamadım nasıl bir çözüm bulacağımı bu üç "gadget" için.


---uyarı--- gmail ürününün standart görünümde kullanılabilmesi için javascript etkinleştirilmelidir. ancak, javascript'in devre dışı olduğu veya tarayıcınız tarafından desteklenmediği anlaşılıyor. standart görünümü kullanmak için, tarayıcı seçeneklerinizi değiştirerek javascript'i etkinleştirin ve sonra tekrar deneyin.
gmail ürününün, javascript gerektirmeyen temel html görünümünü kullanmak için, burayı tıklayın.

gmail ürününü mobil telefonda veya benzer bir cihazda görüntülemek istiyorsanız burayı tıklayın. ---uyarı---

edit 3: google chrome ya da internet explorer'da bu üç "gadget" ile ilgili bir sıkıntı yaşamıyorum, tıklayınca açılıyorlar.
(0)76513 #6  #76513
sözlükte reklam yapma konusunda bu güne dek pek bir yaptırım uygulamamış idik. son zamanlarda reklam içeren entry sayısının normal entrylerden fazla olmasi nedeniyle bundan sonra rahatsiz edici olarak şikayet edileb reklam entryleri silinecektir.
(2)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: