alter sözlük yazarları

alter sözlük yazarları

Tümünü Göster [4]

29543 #1  #29543
yazmayı geçtim de oylama konusunda acayip işler yapan yazarlardır.

örnek : http://altersozluk.com/entr...

bu entryde değerli yazarımız, kendi çapında yaptığı bir araştırmaya, kendi fikirlerini katarak güzel ve bilgilendirici bir entry yazmış. ardından da okuduğu bir makaleden ilginç bir bilgiyi bize aktarmış. aldığı eksi oy sayısı : 2 . neden eksilersiniz, neyi beğenmediniz? adam, hitler 'i mi övmüş, sigarayı mı övmüş, yalan yanlış şeyler mi yazmış, hayır..

söz konusu entrye eksi oy verenler, buna da verecektir muhtemelen..
(0)
38530 #3  #38530
her biri musevi iş adamları gibi zamanı olmayan yazarlardır.hayatta baş rolü oynadıkları için her replikleri mükemmel olmalıdır bu yüzden sizinle diyalogları olmayabilir...
(0)
68887 #4  #68887
yeniler bilmez de eskilerden hatırlayan mutlaka vardır alter sözlük bir zamanlar pkk'nın gayri resmî propaganda aracı görevini görüyordu. bir zamanlar bu sözlükte bizzat kandil'deki mağaralarından internete girdiklerine emin olduğum voznesenski, 3muradi gibi bir sürü yazar vardı. ve yine starbuck gibi melody nelson gibi kürdofil yazarlar vardı. ilk aklıma gelenler bunlar şimdilik. bu terörist yazarlar kobane iç savaş provakasyonunda sözlüğün altını üstüne getirmişlerdi. onlardan farklı olarak terör örgütleri arasında ayrım gütmeksizin hepsini lanetlediğimiz için ne ışidçiliğimiz kalmıştı ne akp'liliğimiz. kobane'de ypg'ye destek vermezsek "sıra size de gelecek aman haa" diye gayet açık ve net bir şekilde ayağımızı denk almamız hususunda bizi uyarıyorlardı. hdp barajı aşamazsa yarağı yiyeceğimiz konusunda bizi kibarca aydınlatıyorlardı.

gelinen süreçte bu yazarlardan kimisi sözlükten atıldı, kimisi kendi rızaları ile hesaplarını kapatıp gittiler, kimisi de hesapları halihazırda açık olduğu halde giriş yapmıyorlar. şimdi gerçekten çok merak ediyorum. bu yazarcıklar 14 ocak 2016 pkk çınar saldırısı hakkında ne düşünüyorlar? baharın erken gelip cemrelerin düştüğünü mü düşünüyorlar oy verdikleri partinin eş başkanınız figen yüksekdağ'ın danışmanı sıtkı güngör'ün beyan ettiği gibi?

sahi bir 17 şubat 2016 ankara patlaması vardı da oy verdikleri partinin vekili tuğba hezer kalabalık bir hdp'li grubuyla birlikte onlarca kişinin katilinin evine taziyeye gitmişlerdi. gelen tepkiler üzerinde de bay demirtaş yine türk milletini suçlamıştı. sahi ne düşünüyorlar bu konu hakkında?

pkk bu durur mu hiç dünde patlattı bir bomba ve 13 mart 2016 ankara patlaması gerçekleştirildi. teröristiniz seher çağla demir'in daha önceden pkk davasından hüküm giydiği ortaya çıktı. dahası kobane'de ypg safarında eğitim gördüğü iddia ediliyor.

keşke bu terörist yazarlar o güzel klavyelerine basıp gitmeselerdi de neler düşündüklerini öğrenme fırsatımız olabilseydi.

kim bilir bir çoğu belki hayatta bile değildir.

ah dostlar ah. hiç birinizin yatacak yeri yok bu dünyada. hepiniz itlaf edilmesi gereken topluma zararlı potansiyel canlı bombalarsınız. sizlerden tiksiniyorum aşağılık faşistler.

alter sözlük'ten def olup gittiğiniz gibi gün gelecek türkiye'den de siktir olup gideceksiniz.
(5)

Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: