ankara'da cafe bar restoran önerileri

ankara'da cafe bar restoran önerileri

Tümünü Göster [4]

1451 #1  #1451
ilk olarak metal müzik dinleyenler için ankara'nın en eskilerinden (bkz: always rock bar)'ı, yok benim kafam şişer o kadar sert müzikte daha hafif bi şeyler yok mu diyenlere de hemen karşısında yer alan ve daha alternatif rock veya grunge gibi şeyler çalan (bkz: seattle sound)'ı öneririm. bu ikisi de inkılâp sokak, inkılâp apartmanında yer almaktadır, lâkin bu iki mekana da ulaşıncaya kadar her katta en az 1 tane olmak üzere yaklaşık 6-8 türkü bar geçmek zorundasınız. * bu iki mekanın da fiyatları oldukça uygundur bu arada. son 1 aydır yemek servisleri de bulunmaktadır. tek eksikleri belki de dünya biralarının ve rakının * olmamasıdır.

benim metal müzikle alakam olmaz, ortamıma bakarım diyenlere konur sokak'tan (bkz: babel)'i öneririm. babel hem sıcak servisi hem de yiyecek servisi olan küçük bir mekandır. sigara içmeyle ilgili sıkıntı var biraz, sigara içilen ortamı çok basık ve havasız olduğu için bir süre sonra bayıyor. ön bahçe ise oldukça soğuk oluyor. fiyat olarak yine burası da uygundur, el yakmaz.

son olarak da kızılırmak caddesi'nde yer alan (bkz: zula bar)'ı öneririm. tam jolly joker'in karşısında yer alan bar oldukça geniş ve ferah iç mekana sahip. girerken masonik simgeler sizi karşılıyor, ürkütmesin. ben henüz yaz aylarında gitme fırsatı bulamadım ama yazları özellikle bahçesinin harika olduğu rivayet edilir. fiyatları sakarya'ya alışkın olanlara yüksek gelebilir ama emin olun fiyat/kalite olarak oranladığınız da hiç de öyle olmayacaktır. dünya biraları bulabilirsiniz, default birasının tuborg olması da bir diğer artısı bence. leffe brun tavsiyemdir burada.

aklıma şimdilik bu üç mekan geliyor, ileride yeni keşifleri de bu girdiyi düzenleyerek eklerim.
(0)16989 #2  #16989
flz.

kızılay ykm mağazasının en üst katında. 2 katlı, üst katı teras, otomatik kapamalı. güneş aldığından mayıs - ekim ayları arası çok güzel oluyor. hatırladığım kadarıyla cumartesi günleri saat 7-8 arası canlı müzik yapıyorlardı.

edit: oldukça şık bir yer, servisi ve yemekleri çok iyi olduğundan fiyatları biraz şişkindir bu arada. ilkbahar ve yazın 5-6 kez, sonbahar ve kışın birer kez gidilmesi uygundur bence. canlı müzik hafta içi her günmüş bu arada.

bağlantı: (http://flzrestaurant.com/)
(0)16990 #3  #16990
kızılayda leman ve bahçelievlerde bigos'a gitmeni tavsiye ederim restoran olarak
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: