babalar günü

babalar günü

Tümünü Göster [5]

51143 #2  #51143
bugün facebooktaki ulu orta kutlamalar konusunda geçen senelere bokunun çıkarıldığını gözlemlediğim gün. özellikle babası hayatta olmayan arkadaşlarımın, arkadaş listesindeki kişilerin babalarıyla mutlu mesut fotolarını paylaşarak kutlamalarına içerlediğini farkettim. gerçekten anlamıyorum neden bu tarz anneler/babalar gününde kutlamayı tüm arkadaş listene reklam yaparcasına haykırarak yapmak? git ananın babanın yanında oldu kutlamayı onlara yap çevrene değil...
(3)77570 #3  #77570
babalarını kaybedenlerin buruk günüdür. benim babam da 66 yaşında artık, büyük almanya ve bayern münih fanatiği ve bana galatasaray'ı sevdiren, galatasaray lisesi anılarıyla geçti hep, çok kavga ederiz babamla öyle böyle değil, istanbullu küfürleri duyarsınız yani ama büyük saygı duyar herkes babama, annemle 40 yıldır evliler, 35 senede beraber öğretmenlik yaptılar.. my bijou aslan melek kedim 1.5 sene önce babam bileğini kırmıştı, bizim bijou'da ölmeden son 6 ayını odada onunla birlikte ayağında durdu ve onu kendince iyileştirmeye çalıştı. babam ayağa kalktı, my bijou'da 22 nisan 2016'da hayata gözlerini yumdu..

babam sonra fransa'ya geldi tabi, şimdi de babalar günü geçiriyoruz. ablam birazdan pastayla gelecek.. kutlayacağız gene.. ha birazdan kavga edebiliriz belki.. olsun fark etmez, böyle seviyoruz biz birbirimizi.

herkesin babalarının günü kutlu olsun..
(0)77576 #4  #77576
hepimizin babalar günü kutlu olsun arkadaşlar
(0)77636 #5  #77636
anneler günü kadar rağbet görmeyen gün.
(0)Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: