bakire kadınla evlenmek isteyen erkek

bakire kadınla evlenmek isteyen erkek

Tümünü Göster [22]

9731 #1  #9731
sipariş verir gibi eş arayan erkek. üzgünüz ama artık kalmadı onlardan, siktir olup gitseniz mesela?
(0)
9834 #2  #9834
altı yaşında erkektir. bilemedin yedi. her şekilde zeka yaşı altıda kalmış erkektir.
(0)
9957 #3  #9957
afedersiniz,zihniyeti orospu olan erkektir...
hala bekaretin orada olduğunu düşünen,kafası 1920'lerde kalan erkeğimsidir.
(0)
9970 #4  #9970
ruhunda eğitmenlik ateşi taşıyan erkektir.
(0)
10036 #5  #10036
bakire kadınla evlenmek istemek, sadece bir "seçim" olsaydı, hiç karışılmaması gerekli bir hadiseydi. ancak toplumda çok değişik türden seçimlere hiç saygı yok ki... dayatılmış kalıplar ve normlar üzerinden yaşamak, yaşanamıyorsa rol kesmek var. kalıba sokulmuş toplumda dürüstlük bulamazsınız.

bir kadının 18 yaşından sonra, yetişkin olduğunda, sağlıklı ve hormonları çalışırken cinsel ilişkisini yaşamasına hala illa ki evlilik çatısı altında izin veriliyorsa, bu anlayış "yazısız kurallar" halinde dayatılıyor, kadınlar bu yönde manipüle ediliyorsa ve bu arada aynını yapan erkeğe hiç dokunulmayıp "ohh aslanım, erkeksin, senin ihtiyacındır" deniyorsa çok düşünülmesi gerekli bir mevzudur.

toplumdaki cinsel iki yüzlülüklerin temelini oluşturur çünkü... sonuçta da gelsin vajinismuslar, tatminsizlikler ve gerginlikler...
(0)
10058 #6  #10058
pek çok şeyin yasaklanmasını, kısıtlanmasını savunan zihniyet tarafından asla anlaşılmayacak meseledir.

eğer bir toplumda kadınlara evlenene kadar bekareti dayatırsanız, hem canlı olarak doğalarına müdahale etmiş olursunuz, hem de normal doğal cinsel hayatını, evlilik gibi uzun süreçte ve ileri tarihte karar verilmesi gereken bir ilişki içinde değil, önceden yaşamak isteyen insanların toplum içinde muhafazakar, yasakçı, yargılayıcı, kınamacı, "vurun kahpeye" ci insanlar tarafından çeşitli şekillerde, fiziken ya da söz ile zarar görmemesi için bazı şeyleri saklayarak, yapmamış gibi görünerek rol kesmelerini sağlarsınız.

modernlik, başkalarına saldırı, taciz ve tecavüz olmamak kaydıyla yetişkin insanların kendi özellerini istedikleri gibi yaşayabilme hakkıdır. bunların arasında evlenene kadar bekareti korumak ya da rahip/rahibe gibi yaşamak hakları da vardır. işte o zaman bunlar seçim olur. tıpkı diğerleri gibi... ve hiçbiri de diğerlerinden alçak ya da üstün değildir.

ama bizim millet parmağını sallaya sallaya "şöyle böyle yaşamalısınız, eğer aksini yaşarsanız pek fenasınız" demeyi sevenlerin çoğunlukta olduğu bir toplumdur. yapacak bişey yok...

(0)
10063 #7  #10063
seçim yapma hakkını kullanan erkektir. doğru veya yanlış, ahlaki ya da değil, hot or not olup olmadığı önemli değil burada. bir erkek evleneceği kadının kendisinden önce herhangi bir erkekle vajinal bir ilişkide bulunmamış olmasını isteyebilir. tıpkı kadının herhangi bir cinsel ilişkide bulunmamış erkek isteyebileceği gibi.

bu noktada bu talebini dile getiren adama biz, elimizde yabalar ve meşalelerle saldırırsak onun özgürlüğünü engellemiyor muyuz? bir şeyin bize göre doğru olması, onun başkaları için de doğru olması gerektiği demek midir?

ayrıca kadınlar sürekli olarak "ya bir adam nasıl bakire kadın istiyor bu devirde anlamıyorum? uff ne kadar geride kalmış." falan deyip onu kendi yollarına çekmeye çalışınca bu, bilinçaltında bir evde kalma korkusu gibi geliyor bana. ha, bilinçaltına bu fobiyi yerleştiren unsurların varlığını inkar edemeyeceğim.

ama, "hadi lan oradan, bakire istiyorsan, aramanda başarılar." dese mesela kadın? kimse bu adama yüz vermese? kadın gidip kızlık zarını diktireceğine, adam sike sike bakire olmayan bir kızla evlenebilme noktasına evrilse?

bence bu daha net bir çözüm olurdu.

(0)
10072 #8  #10072
"baştan kimseye özgürlük vermeyelim, toplumsal dayatmaya dönüşür"....

bunun tam aksini söylüyoruz ama ısrarla anlaşılmıyor ki...

ülkede yetişkin insanların "normlar ve gelenekler" denen kalıplardan uzak seçimlerine de saygı varsa, özel yaşama saygı duyulup, kendi ahlak anlayışının aksine yaşayanlara "orospu, pezevenk, godoş, sapık" diye hakaret dolu sözler söylenmiyorsa, fiziki darplar ve öldürmeler söz konusu değilse, orada özgür seçimler vardır, rahatlık vardır. isteyen bakirlik/bekaret arar hür iradesi ile, isteyen de rahip/rahibe gibi yaşar.

ama genelde hala bekaret baskısı sürdürülmeye, "norm" yapılmaya çalışılıyorsa özgür seçimlerden pek söz edilemez.

siz her tür rengi insanlara ayrım yapmadan sundunuz mu? yoksa "şu şu renkler iyidir bak, şunlar pek fenadır" diye çocukluktan itibaren manipüle mi etmeye çalışıyorsunuz? önce bunun kavranması lazım...

bu arada kadınların kendi cinsel haklarına sonuna kadar sahip çıkıp, kendinde her türlüsünü yapmaya hak gördüğü halde kadında bunu istemeyen zihniyetteki erkeğe "o zaman sana aramanda başarılar" dese, evet, anca o zaman bir şeyler değişir. katılıyorum...

hak kimsenin önüne altın tepside sunulmuyor çünkü, söke söke alınırsa alınıyor.(0)
10109 #9  #10109
benim arkadaş. size giren çıkan nedir ki? bir kadının hayatındaki ilk ve son erkek olmayı istemenin nesi kötü ki? ha ben bunu isterken sana bakire kal, evlenmeden sevişme diye tahakküm kuruyor muyum ya da ben seni kınıyor muyum ki de sen kendinde beni kınama hakkını buluyorsun. benim gönlümden geçen budur.

ben aynı zamanda mustang marka arabaya da binmek istiyorum ama imkanlar el vermediği için başka marka arabaya biniyorum.

özgür bırakın insanları artık ya. bakire isteyen bakire bulsun evlensin. sevişmeden uyumak istemeyen sevişip de uyusun. bir kadını bakire olmaya zorlamak ile bakire olmaya tü kaka demek arasında ne fark var. bırak kim ne istiyorsa öyle yaşasın. yeter be. bir bitmeniz artık. herkese, her şeye karışmaktan bıkmadınız.

(0)
10175 #10  #10175
yıl olmuş 2014 dediğim erkek.
(0)
25531 #11  #25531
kendisi de "bakir"se belki anlaşılabilir...
onun dışında, ben evlenene kadar şeyim elimde dolanayım, denk gelen olursa yatayım, ama evleneceğim kız bakire olsun...
diyorsa "nah" sana bakire derler adama...

en azından demeleri lazım.
(0)
25533 #12  #25533
gerdek gecesini iple çekecektir, büyük ihtimalle beklediği gibi geçmeyecek ve beklediği birleşmeye bir kaç gün gecikmeli kavuşacaktır.
(0)
25534 #13  #25534
kendisi bakir değilse de anlaşılabilir. sonuçta istemek eylemi diğer insanları fiziksel veya psikolojik olarak rahatsız eden bir olgu değildir. adam istiyordur sadece. istiyorum diyordur, isteğine karşılık bulabilir veya bulamaz. fakir bir kadının zengin erkek araması gibi anlaşılabilir bir şeydir. senin kafana uymaz, benimkine uymaz, bunlar apayrı meseleler. ben de taylor swift'i istiyorum mesela, birisi gelip "sen ne hakla istiyon" derse kavga çıkar. istemek, arzu etmek kişisel hezeyanlardan ibaret.
(0)
25548 #14  #25548
kırdığı fındıklar dağ boyu olduğu halde evlenmek için bakire arayan, işin en beter tarafı evlendikten sonra etrafta kızın erkek arkadaşlarına dakika başı " çok şükür eşim tertemiz çıktı " diyebilecek tıynette örnekleri görülmüş erkek tipidir.
(0)
47654 #15  #47654
teşhir ürününü sıfır diye kakalayabileceğiniz erkek :))))
(2)
47702 #16  #47702
önce kendisi bakir olmalıdır. ki böyle bir istekte bulunabilsin. yoksa nerde kadın- erkek eşitliği sorarlar adama?
(0)
47709 #17  #47709
kıyaslama yapamasın diye, bakire arayan bamya pipili erkektir.

iç sesi ; ya benden öncekinin şeyi büyükse , ya benimle dalga geçerse diye içi içini yer.
(0)
67177 #18  #67177
herkes sıfır evde oturmak, sıfır arabaya binmek ister. her ne kadar çağdaş olmaya, batılı gibi düşünmeye çalışsak da bu gibi durumlarda bir yanımız doğulu maalesef.

benim de eskiden böyle bir takıntım vardı lâkin daha sonra bakire olup da hatta bekaretini ısrarla kocasına saklama düşüncesini dile getiren (''ben bu şeyi ilk kez kocamla yaşamak istiyorum'') kızların üniversitede oral seksten anal sekse koştuğunu en yakın arkadaşlarını tokmakçı belleyip (bkz: fuck buddy) sevgililerine ''kankim'' diye tanıştırdığına şahit olduktan sonra işler değişti tabii. böyle bakire kızla evleneceksem allah belamı versin benim.
(0)
67181 #19  #67181
evlenmek isteyerek hayatının yanlışı yaptığından bakire yada değil aslında hiç fark etmeyeceğini sonradan anlayacak erkektir.

ayrıca isteyebilir de yani bunun ahlakla bacakla, kolla kürekle ilgisi yok yavşaklık gibi basit bir tabirle hele hiç ilgisi yok. istiyor adam ya, bundan daha doğal ne var ki, is-ti-yorrrr. adamın gözünde en iyisi o onu istiyor. iş gibi, okulda alınmak istenen en yüksek not gibi bunu da istiyor karışamazsın, hakaret edemezsin. asıl problemli taraf istemesinin bir şekilde insanları rahatsız etmesi. bunun bir tercih olduğunun normal bir davranış olduğunun insanlara batması. görmezden gel, kulak ardı et, yoksay ne yaparsan yap ama bir tercihe en azından saygı duy. kaba mı davranmış o içerik altında değerlendir. karşısındakini değersiz mi görmüş, görmeye mi çalışmış öyle olduğunu mu düşünmüş o paralel de gereken haddini bildir. ama, a meyvesi sana daha güzel geliyor lezzetli geliyor diye herkesin de o meyveyi beğenmesini bekleme.

erkekler sadece bakire olanlarla evlenmiyor, evlenmiş çocuğu olan kadınlarla da evleniyorlar, evlenemden çocuğu olan kadınlarla evleniyorlar, evleniyorlar da evleniyorlar.

kısaca: kişisel tercihine saygı duyduğumuz ve dava açma hakkının da saklı olduğunu gördüğümüz erkektir.

edit: umurumda olmayan şeyi isteyen erkektir. ben bununla takıntılı olmadığımı herkesin görüşüne kimsenin karışamamasını herhalde tam ifade edememişim. hayırlısı artık.
(0)
67182 #20  #67182
tercih özgürlüğünde haklı görünmekle birlikte, öte yandan ergenliğe gireli yıllar olmuş bir dişi bünyenin uzun bir süre boyunca -günümüzün evlenme yaşları düşünülürse- evlilik zamanı gelene kadar en güçlü dürtülerinden birini bastırırken çektiği zorluğu, sıkıntıyı düşünmesi gerekli olandır.

gayet dürüstçe "hiç sıkıntı duymadım, eksikliğini de hissetmedim" diyen bir bakire kız bulduysa eğer, bu kadının cinselliği eşiyle büyük bir zevk ve iştahla değil, büyük ihtimalle görev icabı ve heyecansız yaşayacağını öngörmelidir.
(0)

Tümünü Göster [22]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: