batı'nın ışid ile çözüm süreci başlatması

batı'nın ışid ile çözüm süreci başlatması

Tümünü Göster [5]

70080 #5  #70080
terliksi ışid'li mücahitlerin dağdan şehre indirilip ovada siyaset yapmalarının önünü açacak düzenlemelerle devam etmesi gereken süreç. ne yani bu ülkede 15 milyon 'kürt' mecliste temsil edilirken suriyeli ensar kardeşlerimizle birlikte 80 milyon müslümanın niçin gazi meclisimizde temsiliyeti olmasın değil mi? ışid savaşla bitirilmez bunu anlayın artık. barış şart. hem hdp'li vekillerle çok iyi anlaşacaklarına da eminim.

ne olacak yani amed'in dağkapı meydanının ismi sex said meydanı olarak değiştirilmişken newroz festivali'nin yapıldığı alanın adı da bagdadi meydanı olsa? ikisi de aynı ekolden değil mi?

dersimli gardaşlarımızı unuttuğumu sanmayın. biliyorum size zamanında çok çektirdik ama artık barışma vakti geldi. dersim'deki seyit rıza anıtının yanına bir de ebû bekir el bagdadi'nin heykeli dikilse fena mı olur? hatta dersim meydanına karstaki kardeşlik heykeli gibi seyit rıza ile sayın bagdadi'nin karşılıklı kucaklaşmış heykelinin dikilmesi asırlardır savaş halindeki mezopotamya ve kürdistan'ın iki değeri olan sünni ve alevi inançlarının barışması için müstesna bir adım olacağına eminim.

jin jiyan azadi ulan!
(0)Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: