belediye sokak köpeklerini zehirlesin

belediye sokak köpeklerini zehirlesin

Tümünü Göster [4]

36067 #2  #36067
volkan kalitesindeki bir ayıya yakışan göndermedir.olaya sadece melo gözüyle bakılmaması lazım belediye sokak köpeklerini zehirlesin ne demek ? volkan ayısının dediğine göre sokak köpekleri zehirlenip ölmeli. buradan hayvan haklarına sesleniyorum... sadece şu açıklama bile bu ayının kalitesini gözler önüne seriyor.bu arada aynı adamın uefa türkçe bilmeden fenerbahçe'ye şike (şike) suçundan nasıl ceza veriyor demişti.neyse çok uzattım fenerbahçe'ye yakışan kalecidir.
(0)
36069 #3  #36069
emre belözoğlu ile birlikte fenerbahçe futbol takımının baş magandalarından biri olan volkan demirel'ın söylediği, tam da zeka ve efendilik seviyisi gösteren aklı sıra yaptığı gönderme.
(0)
36187 #4  #36187
bir futbolcunun açıklaması. düşünüyorum da lafın hiç oluru yok ya. hani ironi içersin desem değil, mesaj versin desem değil, lafı göbeğine oturtmuş lan desem hiç değil. futbolla alakalı birisi değilimdir, hani o buna şundan söylemiş falan nedenini bilmiyorum, maçı da izlemedim. lafı gerçek anlamında düşünürsek; belediye niye sokak köpeğini zehirliyor lan? o belediyeyi öperler. yapmadıkları şey değil de, niye zehirliyorlar oğlum ya? hani atasözleri vardır mesela, gerçek anlamını da karşılaması gerekir. damlaya damlaya göl olur dersin, hani cidden olur o göl. sonra derin düşünürsün "hımm tutumluluk" dersin. bu lafın gerçek anlamıyla bile elle tutulur, hatta zorlasak başka yerlerle tutulur bir yanı bile yok. hal böyleyken bir futbolcunun, bir insanın, bir hayvanın, hatta bahçemizdeki akşam sefasının bile böyle saçma bir açıklama yapmaya hakkı yoktur. bakın hakkı yoktur diyorum. olamaz. zaten şu bitmeyen "koyduk muğğ" muhabbetleri var. daha onların helvasını yiyememişken bir de yeni bir talihsiz açıklamanın ne gereği var ya.
(0)

Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: