bir kız için maymun olan erkek

bir kız için maymun olan erkek

Tümünü Göster [12]

4941 #1  #4941
aslında maymun olmamıştır, zaten maymun doğmuştur.
(0)
4965 #2  #4965
evrendeki en karaktersiz canlı noktasındadır. pis be.
(0)
33213 #4  #33213
erkeklerle olan ilişkilerinde ataerkil zihniyetin "evlenilecek namuslu / evlenilmeyecek aşifte" kadın kategorilerine göre çaresizce duruşunu belirleyen, tüm arzularını erkeğin sevgisini, erkeğin gözündeki "değerini" kazanma sonrasına erteleyen, bu ertelemeler esnasında da ya kafayı çizen ya da frijit kadınlar topluluğuna katılmış erkek için maymun olan kadın dan çok farkı olmayan erkektir. esasında kadını erkeğin karşısında sustalı maymuna döndürmek için icat ettikleri tüm gelenekler silah olmuş kendini vurmaktadır.
(0)
69862 #6  #69862
bir maymun için kız olan erkeğin yanına bile yaklaşamaz diyor ve iddiayı arttırıyorum.

tanım: günün birinde mutlaka bir kadın için maymun olacak bir erkek. doğanın kanunu böyle.
(0)
73640 #9  #73640
tamam sevdiğin kız için ne gerekiyorsa yaparsın, gerekirse ayaklarına bile kapanırsın ama çok kendini kaybetme, karınca ezer gibi ezerler, kusura bakma.
(0)
73641 #10  #73641
karaktersiz, gurursuz, onursuz, haysiyetsiz, görgüzüz bir abazandır...
(0)
73642 #11  #73642
cinsel ilişkinin ulaşılabilirliginin zor olduğu ülkelerde daha fazla görülürler.
(0)
73656 #12  #73656
"evlilik", "ciddi ilişki", "iyi kız / kötü kız", "bekaret baskısı" vs. erkeğin hükümranlığındaki bu gibi icatlar olduğu sürece, maymunlukların, "acaba ne yapsam da erkeğinin biricik eşi, sevgilisi, değerlisi olan seçilmiş, kendini kurtarmış kadın olmayı becerebilsem?" şeklindeki akla zarar düşüncelerin, esasında kadınlar tarafından yapıldığını anlaması gereken erkektir.

erkek "maymunluğu" gücün parada ve statüde, biraz da fiziksel gösterişte olmasından dolayı kadınlar tarafından seçilmek için yapılan görece daha "doğaya uygun" bir davranıştır. ama kadının değerinin erkeğin ona karşı görüşleri ile belirlendiği toplumsal yapıda, kadın değil insanlıktan, maymunluktan bile çıkmıştır. iliğine, kemiğine, zihninin her hücresine öyle işlemiştir ki bu musibet ne "stockholm sendromu ile" ne de "kasabın bıçağını yalayan kurban" ile açıklanabilir.

erkek düzeninin eski devirden bu yana evrilerek getirdiği bu dengesizlikler eninde sonunda silahı çekeni de kendi bacağından vurmakta, cinsel seçilimi doğal düzeninden çıkarıp erkeği de maymun etmektedir.
(0)

Tümünü Göster [12]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: