börü

börü

Tümünü Göster [2]

81184 #1  #81184
star tv dizisi. dağ ı ve dağ ıı filminin senaristi ile yönetmenin çektiği dizidir. 6 bölüm olup 2014- çözüm süreci ihanetini anlatıyor.

--- spoiler ---

ama bunlar öyle düzen kurmak istiyorlar ki,

hak yemenin, iftira atmanın, şerefsizliğinin meşrulaştığı bir düzen,

acımasız kötü kalpli bir düzen,

- o düzeni getirmeyecekler turgut, yanlarına bırakmayacağız.

--- spoiler ---

2014..çözüm süreci: akp-bdphdp-pkk ve gülenciler; onları poh pohlayan sefil liberaller ve kafası karışık radikal solcuların ülkeyi ne hale getirdiğini anlatan dizidir. bol bol ihanet, bol bol ikiyüzlülük ve polis özel harekat'in başına gelen haksızlıkları izliyoruz ve izleyeceğiz. bölümler daha önceden çekildiği için değiştirilme gibi bir şans yok. arapçıları, ümmetçileri, osmanlı sevdalısı akp'lileri ve pkk ile barış hayalinde olan bdp'lilerin(hdp-pkk) pek tabi işine gelmez. gülencilerin en yoğun şekilde akp ile beraber ülkenin içine sıçtığı dönemdir bu 2014 dönemi aynı zamanda. liberaller ve çakma solcuların da güzel şekilde kulllanılıp akp tarafından atıldığı döneme denk gelir. ülkeye ihanet edenler, kalemiyle(dahil) bu dizi hoşlarına gitmez. çünkü vatansever-atatürkçü asker ve polislere yapılan haksızlıkları, ikiyüzlülükleri anlatıyor. umarım dizi böyle devam eder. baskılara dayanamayıp bir anda bölümler çıkartılmaz ki bu zor bir olasılık diye umut ediyorum çünkü 6 bölüm'de çekildi. 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. ayrıca sansürsüz şekilde sonradan blutv'den izleyin derim, tv'den hakikaten çekilmiyor.
(0)81238 #2  #81238
ne çakma asker dizileri isimsizler ne de söz ile alakası olmayan dizi.

2. bölümü de harika geçmiştir.

--- spoiler ---

terminatör göndermesi çok hoşuma gitti, korgeneral engin alan'dan bahsedip behçet şef'in turgut'tan randevu istemesi, o 90'ları hatırlayanlar bilir paşa'nın nasıl sağlam olduğunu. köyde pkk ve pjak'ı pusuya alıp sonu tam iyi bitti derken, maalesef o minik kızı kaybedince çok üzüldüm. çicek verip saçlarını asena'ya ördürürken ve çocuk gelinile asena'nın bakışları. (ayrıca aklıma ne geldi biliyor musunuz? pkk'nın bu öldürdüğü çocukları hep sanki tsk öldürüyormuş gibi algı yapması) çok güzel işlediler bunu konuya.. o annenin feryadı inanılmazdı. özel harekat ekibinin içinde ki elemanlarının hepsinin hayatı bok gibi lakin hiçbiri öcü değil. ona da sağlam gönderme vardı. anlayan anlar. tek hayatta tutundukları işleri ve birbirlerine aşıklar resmen. ne olursa olsun görevdeyken hepsi beraber. özel harekattan arkadaşı olmayanlar bunu anlamaz. gerçekten de böyledir..inanılmazdır. son olarak irfan akdağ ve behçet atalay ile her görüşme dizinin kalan son 3 bölümünün nasıl olacağını gösteriyor. hepsinde sağlam mesajlar var, bunları anlayan da neler olacağını anlar ilerideki 3 bölüm ve filmde.. aşk üçgeni de çok fena, onu da çözdüm gerçi, asena sen neymişsin, ahu türkpençe çok güzel role uyum sağlamış. cüneyt arkın'ın oğlu murat arkın da babası gibi. diğer oyuncular da hep bildiklerim, dizi ve filmlerini izlemişim, umarım bu kadroyla hep devam ederler..

--- spoiler ---
(5)Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: