çayı şekersiz içmek

çayı şekersiz içmek

Tümünü Göster [4]

36608 #1  #36608
aabi nasılsın görüşemiyoruz
napiyim çayı şekersiz içiyorum

çayı şekersiz içince allah mı oluyosunuz anlamadım niye her fırsatta söylüyosunuz
(0)36610 #2  #36610
şeker hastalarının mecburi, çay tiryakilerinin ise "çayın tadını daha iyi alıyorum" gerekçesi ile yaptıkları eylem. bu kişiler özellikle kantinciler, çay ocakları ve kıraathane esnafı tarafından şekerli içenlere göre daha çok sevilir.
(0)48085 #3  #48085
japon aristokrasisinin olmazsa olmazı. hatta 12. yy japonyasında saray eşrafına girmek isteyen birine önce çay ikram ederlermiş. eğer şeker koyarsa "kutsimiano dirai" yani "mideni sikeyim" der ve gönderirlermiş.
(0)78682 #4  #78682
internette bunlarla ilgili yorumları görünce etrafımda şekersiz içen insanları gözlemledim. hakikaten bazıları resmen tarikat, şeker kullanmayınca şöyle olur böyle olur şeker şöyle zararlı gibi açıklama yapıyorlar. garson çayı masaya koyarken daha eli havada iken "hmm ben şeker kullanmıyorum kaşığı ve şekeri alabilirsiniz" diyenler var. hatta nasıl böyle şekerli içiyorsun anlamıyorum diyenleri de mevcut. şimdi birçok işletme içeceği getirince şeker kullanıyor musunuz diye soruyor. herhangi bir masada bu gibi diyalogların minimum 15 dk muhabbeti dönüyor
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: