charlie hebdo saldırısı sonra müslümanları savunan fransız

charlie hebdo saldırısı sonra müslümanları savunan fransız

Tümünü Göster [4]

65595 #1  #65595
gururlu, onurlu ve aklı başı yerinde olan bir vatandaş.

bir kaç şuursuzun yaptığını bir dine ve o dinin tüm mensuplarına mal etmeye çalışanlara harika bir cevaptır. ayar niteliğindedir.
(0)65599 #2  #65599
akıl tutulması yaşamaktadır.
(0)65602 #3  #65602
videodan gördüğüm kadarıyla adam fransız değil muhtemelen kuzey afrika'daki eski fransız kolonilerinden birinden. bence cezayirli olabilir.

tabii ki tek bir kişinin hareketlerinden ötürü tüm müslümanların zan altında bırakılması çok yanlış. ama biraz da müslümanların elini taşın altına koyup sorumluluk almaları gerekiyor. bu cihatçı teröristleri kitlesel yürüyüşlerle protesto etmeleri ve lanetlemeleri gerekiyor. bir buçuk milyar milyon milyar müslüman var diyorsunuz ama yetmez. sesinizi çıkarın. haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır bu unutulmamalı. mesela türkiye'deki müslümanlar ilk iş olarak bu cihatçı teröristlere mühimmat desteği veren hükümete %50 oy vermeyerek işe başlayabilirler.
(0)65655 #4  #65655
charlie hebdo saldırısı yapanlardan farklı bir şey söylememiştir.benim peygamberime hakaret edemezsin,bir şey söyleyemezsin diyor.saldırıyı yapanlardan farkı pasif olması.
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: