dallama fransızlar

dallama fransızlar

Tümünü Göster [1]

79886 #1  #79886
ülkelerini sömüren arap ve kuzey afrikalılardan bıkmış dallama olmayan fransızlardır. ülkelerinde senelerce işsiz bir şekilde takılıp, boş boş çocuk doğurup hem ayda 150 euro çocuk başına para alan, 6 ay çalışıp 6 ay yatıp ayda 500 euro işsizlik parası alan, sağ solu kırıp döken, hırsızlık yapan orospu çocuklarından bıkmışlardır. geçmişte fransız askerinin yaptıklarını tüm bir topluma mal edip bir de nefret söylemi yapıp dallama fransızlar diye iğrenç bir tabir kullanıp, memnun kalmadı diye bu iğrençliği yapan tipleri bize göstermiştir. eğer atalara döneceksek, bizim atalarımızın ermenilere, rumlara yaptıklarını yazarsak iki katı iğrençlikler anlatırız burada. her girdiği ülkeyi yıkıp yağmalayan, kadınlara tecavüz edip çocukları öldüren atalarla aynı kefeye koyulmaması gerekir fransızların ataları. kusuruma bakmayın ama önce siz o kanlı ve aşağılık atalarınızın yaptığı pislikleri temizleyin. ermenilere yapılan iğrençlikleri temizleyin ve sorun kendinize, biz türklere neden ''barbar'' denildi seneler boyunca?..

osmanlı devleti kuzey afrika ve diğer ülkelere girmiş ama hiç bir kültürünü, mutfağını ve dilini yaymamış tam tersi seneler boyunca oraları tutup geliştirmemiştir. ama fransızlar afrikaya girip kendi kültürlerini, fransızcayı ve mutfağını afrikalılarla tanıştırmıştır.

şu an istanbul'da sürünen afrikalıların hayali bu dallama fransızların ülkesinde yaşamaktır. yemek bedavadır, işsizlik maaşı, kira gelirinin yüzde 50'sini fransız hükümeti öder. ama bu demek değildir ki ülkenin amına koymaya ve nefret söylemi yapıp fransızları aynı kefeye koyup dallama demek iğrençliktir. 3,5 tane fransız tanıyıp gene tüm fransızları aynı kefeye koyan malları hiç katmıyorum. neyse devam edelim eğer osmanlı devleti türk mutfağını, kültürünü ve dilini afrika ülkelerinde yaysaydı şu an o kuzey afrikalılar ve diğerleri istanbul ve diğer şehirlere geleceklerdi.

ondan tekrar soruyorum size... fransa'ya gelip ülkedeki tüm devlet tarafından verilen yardımları sömürenler mi dallamadir? yoksa fransızca konuşup kendi vatanından ödün vermemek mi dallamalık?..

1 hafta fransa'da turla gelmekle, ya da 3,4 gün iş için fransa'ya gelmekle insanları yargılama hakkı kimsede yoktur.

gelin paris'in banliyölerine, gelin marsilya'nin banliyölerine ve asıl dallamaların kim olduğunu görün. ya da paris'in 10 arrondissement'a uğrayın ve türk ve kürtlerin tüm gün işsiz işsiz gezip paris'in nasıl amına koyduklarını görün. gare de l'est tarafına gidin ve pakistanlı ile hindistanlıların nasıl dallama olduğunu görün. o güzelim apartmanları ne hale getirdiklerini görün. ondan sonra kimin dallama olduğunu beraber tartışalım.
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: