dilek doğan'ı öldüren türk polisi

dilek doğan'ı öldüren türk polisi

Tümünü Göster [5]

66356 #1  #66356
(entry full reset)

tanım: gururumuzdur, aslanımızdır.

yorum: umarım bu olaydan rahatsız olmayan insanların yakınları bu kız gibi yargısız infaza maruz kalır.

girimin sonuna gelirken simitçilere de saygılarımı iletiyorum.


link: ölüm videosu not: link ak yalaka doğan grubunun.
(10)
66397 #2  #66397
mafya mafya gibi davranır, terör örgütü de terörist gibi davranır. ama devlet ve ona bağlı kurumların elemanları ne mafya ne de terörist gibi ya da adi bir katil gibi davranamaz. davranırsa ciddiyetini ve halk içindeki güvenini kaybeder. zaten ayrışmış halk daha da ayrışır, nefret hissi daha da pekişir. suçluya nasıl muamele edileceği kanunlarda, prosedürlerde açıkça belirtilmiştir.

çok fazla bilgi kirliliği var ve bu kirlilik de bilinçli ya da bilinçsizce artırılıyor maalesef. suç şüphesi olan bu şahıs, eve gelen polislere doğrudan silah çekmediyse -ne olup bittiği videoda tam olarak görülemiyor- maalesef polis burada kanun dışına çıkmıştır.

öyle bir zamandayız ki, terörün hiçbir türlüsüne bulaşmamış, açık ya da örtülü destek vermeyen, tam tersine karşı çıkan vatandaşlar olarak artık devletin güvenlik güçlerine de tam olarak güvenemiyoruz.
(0)
66401 #3  #66401
bahsi gecen olayla ilgili, baslik icindeki entryler de belirtildigi gibi, tam olarak ne oldugu bilinemese de bence de suclular arasinda en fazla sucu olan(!) yine turk devleti, polisi, askeri, kurumlaridir. bir turk olarak kendi devletim hakkinda bu olayla ilgili yarin ilk isim cumhuriyet bassavciligina gidip suc duyurusunda bulunmak olacaktir. buna tam olarak ne denir bilmiyorum ama, ihanet etmenin tadi paha biçilemez.
(1)
66408 #4  #66408
vurulduğu anın görüntüsü olmadığı için kahraman sayılması gereken polistir. türkiye için 20li yaşlarda büyük bir belayı, mahkeme giderlerini ortadan kaldırarak imha etmiştir ve vergilerimizin mahkemelerde harcanmasını engellemiştir. bir mermi maliyetiyle olayı çözen kahraman polistir. polisi haksız bulan herkes de teröristtir. biz ise akpli değiliz.
(0)
66410 #5  #66410
en asıl duyguların polisidir. dilek doğan diğer yoldaşları gibi sakallı ve martı kaşlı olmayıp son derece güzel bir surata sahip olduğu için ve ailesi kızları için gözyaşı döktüğü için bir teröristi öldüren polise bok atamayacağım hiç kusura bakmayın. emniyet teşkilatına ve memurlara ben de son derece kılım ama bırakın da adamlar görevlerini yapsın yahu. adamların görevleri teröristleri itlaf etmek. zaten polisler bu görevlerini yapmayınca sonuçlarını ankara'da, suruç'ta ve çağlayan adliyesi'nde çok vakur bir şekilde gördük. nitekim bu karı dhkp-c üyesi lan! eşcinselliği sapkın bir eğilim olarak görüp gülsuyu mahallesinde "ibneye benziyor" diye heterosexual erkek döven ruh hastalarının örgütü. bu saçma salak örgüt türkiye tarihinde en fazla canlı bomba eylemine imza atmış bir örgüt lan! az aklınızı başınıza devşirip öyle fikir beyan edin.


darısı cizre'deki teröristlerin başına.

edit: beni hapse tıktırmaya kararlı arkadaşlara bir soru: yunus emre alagöz evinde lahmacun yediği esnada polis baskınında vurulup ölse bu kadar dert edinir miydiniz?

büdüt: görüntüleri baştan sona izledim de kazın ayağı hiç de öyle değilmiş.
(7)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: