dilek doğan

dilek doğan

Tümünü Göster [6]

66481 #2  #66481
yargılamak, tutuklamak zor geldiği için öldürülmüştür.
(0)
66482 #3  #66482
ismini görmekten fenalık gelmiş rahmetli.
(0)
66483 #4  #66483
vurulma anına ait olduğu söylenen görüntüler haber sitelerinde düştüğünden beri sosyal medyada yaygara kopmasına sebep olmuş merhum. bir kesim hümanistler tarafından "masum genç nasıl kıydınız?", bir kesim tarafından ise "teröristti zaten oh gebersin" şeklinde tepkiler var. ölmeyi haketmemiştir belki ama çok da masum olduğuna inanmıyorum. polis neden benim evime baskın düzenlemiyor da dilek doğan'ınkine düzenliyor? devlet bir şekilde algı yaratmak için random ev seçip basıyorsa ve o da bu kızın evine denk geldiyse evet masumdur.
(0)
66484 #5  #66484
ulan benim bir katille fotografım olsa beraber broşür dağıtmış olsak ailem beni bu yaşımda rehabilitasyona gönderirdi kolay kolay da sokağa çıkmama izin vermezdi. rahmetlinin ailesi fazla genişmiş maşallah. kızın canlı bomba ile bi sevişmediği kalmış ama ailesi hâlâ polis neden bizim kızımızı vurdu goygoyundalar. ulan ben bu atayiz, liboş, öksüz halimle bile evladımın böyle kişiler ile ilişki içinde olduğunu öğrensem başkalarına zarar vermeden iyi ki ölmüş diye düşünürdüm herhalde.

ulan şu karıya gösterdiğiniz ilginin binde birini kahraman kömürcü'ye, mevlüde iğdi'ye gösterin lan. ulan millet gelmiş dilek doğan için gözyaşı döküyor ya sinirden kendi kendimi sikmeme az kaldı. yahu kadın dhkp-c'li pkk'dan daha tehlikeli ve ondan daha barbar bir örgüt kendinize gelin artık.
(0)
66488 #6  #66488
polisin dikkatsizliği ve sakarlığı yüzünden kahraman yapılmış dhkp-c'li.bu kızın içinde olduğu örgütün eylemleri herkesin malumu,kızın ailesinin de suç dosyası kabarık ama güvenlik güçleri terörle mücadelede ''yargısız infaz'' yapıyorlar algısına imkan vermemeli.
(0)

Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: