diyarbakır'da ki kurşunlu camiinin yakılması

diyarbakır'da ki kurşunlu camiinin yakılması

Tümünü Göster [3]

65911 #1  #65911
diyarbakir-da-ki-kursunlu-camiinin-yakilmasi 5665e5d6412d4.jpg
şu an o kadar öfekiliyim ki..

bak şu terörde o kadar insan öldü ama hiç birine şu tarihi eserler kadar üzülmedim doğruya doğru. salt türk eserleri değil zarar gören ermeni ve süryani kiliseleri için de aynı üzüntüyü ve öfkeyi taşıyorum. zaten kurşunlu camii'nin olduğu sur ilçesi haftalardır süren çatışmalar sebebiyle delik deşik edilmişti. şimdi hangi camii olduğunu hatırlamıyorum ama yine türklerin inşa ettiği tarihi bir camii de pkk'lıların cephaneliği haline gelmişti de neyseki polis özel harekatçılarımız o camiiyi kurtardılar. ama zarar büyük.
(0)
65921 #2  #65921
pkk bunu bilinçli olarak yapıyor, daha önce de ziya gökalp müzesini yaktılar. o camii, yapıldığı dönemin siyasi getirisi gereği safeviler karşısındaki osmanlı-kürd ittifakının simgelerinden biriydi.
(0)
66018 #3  #66018
bazı utanmaz orospu çocukları -link vermicem sonra sözlüğe hakaret davası açarlar- bazı vatansız şerefsizler ''camii'nin havadan bombalandığına dair görgü tanıkları var'' diye basın açıklaması yapıyor. bunların canını alamayan devlet çökmeye mahkumdur. artık bu bilgi, fikir savaşı falan değildir, küçücük beyinlerince bm'den müdahale bekleyebilecekleri bir konuma oturtmaya çalışıyorlar meseleyi. bunların aldığı nefes bile zuldür artık.

tanım : milyonlarca insanın gözü önünde bu kadar pişkince yalan söyleyebilen bir orospunun ve etrafındaki çocuklarının devletin üzerine atmaya çalıştığı itham.
(0)

Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: