bakireliği önemsemeyen erkek

bakireliği önemsemeyen erkek

Tümünü Göster [8]

10234 #5  #10234
sanılanın aksine en büyük argümanı "oral yapmıştır" olmayan erkektir. başka argümanları da vardır, anal yapmıştır, handjob yapmıştır, italyan yapmıştır... zaten mevzu da bu değildir. esas mevzu bunun kimseyi ilgilendirmiyor olması ve evleneceğin insanın gerçekten bakire olup olmadığından aslında emin olamayacağındır.

bilal'e anlatır gibi anlatmak zorunda kalacağım ama sabredin iq su yüksek okurlar. zaten bunu önemseyen bir erkeğin yüksek ihtimalle pek tecrübesi yoktur, yattığı kızın gerçekten bakire olup olmadığını zaten çakamayacaktır. en basitinden bir kadın hastayken bile kendini bakireyim diye iteleyebilir. biraz çatısı darsa bunu yemeyecek erkek zaten azdır. tecrübeli arkadaşları ayrı tutar, saygılarımı sunarım. öte yandan başından geçen ilişki uzun sürmediyse sadece bir kaç kez birliktelik yaşadıysa ya da birlikteliğin üzerinden fazla zaman geçmediyse diktirebilir. al sana bir bakire daha! evlendiğim güne hasta olmasını nasıl denk getiricek diyen tek basamaklı iq sahibi arkadaşı duyar gibiyim. hemen ona da cevap vereyim, ertesi gün haplarının nasıl çalıştığını inceleyin. bu örnekleri daha satırlarca çoğaltırım, ama konumuz bu değil.

gelelim esas noktaya, bilal'e anlatır gibi anlatmaya devam edeyim, biraz cahilim ya, seviye yükselmesin. önemli olan bedenin bekareti değildir. bedeni bakire olan kadın kolay bulunur. olmasa bile olduğuna inandırılır. bir insanın içinde neler döndüğünü asla bilemezsiniz. önemli olan nokta kişinin ruhen nasıl birisi olduğudur. ne yazık ki orospuluğa giden yol sadece vajinadan geçmez. böyle şeylere takmamak lazımdır.
(0)

Tümünü Göster [8]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: