sırrı süreyya önder

sırrı süreyya önder

Tümünü Göster [13]

15828 #5  #15828
mecliste siyset yapan türkmen siyasetçisi, bdp veya hdp olması önemli değil önemli olan dağa çıkmasınlar mecliste tartışılsın değil miydi biz mi birşeyler kaçırdık?
her neyse, bu adamın duruşunu severim, hayatını okuyunca daha da sevmiştim. yaptığı siyaset tartışılır. hdp'nin solda yeni soluk şiarıyla ortaya çıkıp iktidar yerine muhalefete muhalefet yapmasını eleştirebiliriz. bunlar hdp oluşumunun siyasi anlayışı olabilir, nihayetinde hdp ile bağlantım yok, siyasi argümanlarını bilmem.
sırrı süreyya'da zaten açılım rüzgarı altında barışı bozan taraf olmama amacıyla söylemesi gereken şeyleri söyleyemiyor olabilir. bunu da anlarım, ancak sorumluluk almak kolay birşey değildir. ortada patlamaya hazır kitleler dururken en azından kısa bir süre daha sırrı süreyya'nın politikalarında değişiklik beklemeyin derim.
onun deyişi ile "hele bi durun hele"...

kişilik olarak bende yeri ayrıdır, taksim'de gaz yerken tmmo'ya gelip basın açıklaması yaptığında ayaküstü konuşma fırsatı da yakaladım.
en azından sırça köşklerde ahkam kesmiyor, sahaya inmeye cesareti var. bu yüzden kocaman yüreği var bu adamın. hele bi durun saldırmadan, şu boktan günler geçsin, onun da söyleyecek iki çift lafı vardır elbet.
(0)Tümünü Göster [13]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: