game of thrones

game of thrones

Tümünü Göster [81]

17821 #18  #17821
s04e04 03'e göre biraz durgundu ama diyaloglar on numaraydı. bu dizi sadece savaş ve aksiyon değil, entrika ve kumpas dizisi de olduğundan diyaloglar önemli.

--! spoiler !--

sansa littlefinger'ın ne bok olduğunu anca anladı. jetonu köşeli biliyoruz zaten, allahın salağı. mereen'in fethinde birkaç tane daha aksiyon sahnesi koyup kölelerin ayaklanmasını daha iyi verebilirlerdi. çok üstünkörü geçiştirmişler. nerede astapor, nerede bu. jeor mormont'u öldürüp kafatasından şarap içen isyancı piçi ve yardakçısı olan eski night's watch elemanları sinirlerimi zıplattı. herif bolton'un piçinden bin kat daha beter. lan joffrey öldü diye sevindik, yeni piçler türedi sevincimiz kursağımızda kaldı. umarım jon snow gelir alayının belasını siker.

white walker reislerin karizmasına bittim. adamlar resmen reis. bran ve cronagman kankalarının yakalanması kötü oldu, kitapta o kısımlara henüz gelemedim ama umarım kurbağa yiyici elemanlara bir kötülük yapmaz o sikindirik night's watch eskisi piçler. jon snow gelip hepsini haklar umarım bir sonraki bölümde.

--! spoiler !--
(0)Tümünü Göster [81]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: