kur'an-ı kerim

kur'an-ı kerim

Tümünü Göster [18]

19924 #3  #19924
bilmem kaç yüz bin milyon dinden birinin kutsal kitabıdır. her kutsal sayılan ya da inanılan şey gibi, kur'an'ın da popo kültürüyle incelenmemesi ya da tartışılmaması gerekir. zira senin poponla yaptığın saptama bu tür konularla 30 saniye içinde gaza gelen insanların kalbini kırar. kalbin kırıldığı bağzı yerlerde kafa göz de kırılır.

demem o ki din, tarih, hede hödö gibi galeyana getiren ve bir hayli fanatik taraftarı olan mevzularda bilgi sahibi değilsen, akıl sahibi ol ve bahsi geçen kitabın da dediği gibi oku.

nasıl tüm dinler tebliği emretmişse sen de doğru bildiğini savunmakta gözünü budaktan esirgeme, ama bunu yaparken de kaynak olarak kullandığın yer belirli uzuvların olmasın.
konu ne olursa olsun, akıl sahibi olmadan fikir sahibi olunca ister istemez tartışmanın seyri sıfırdan sola doğru uzaklaşıyor. "yeaa öyle bir kitap işte" denilen tüm kitaplar için, konusunda uzmanlaşmış adamlar mevcut tüm dinlerde. tartışmaksa niyetin sen de aksi yönde ya da inandığın her neyse ona olan saygınla araştır. tartışmayı sıfırın sağına çek *.

ezcümle, her konunun teknik direktörü olan milletimize öpücükler sunuyorum.
(0)Tümünü Göster [18]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: