ekşi sözlük

ekşi sözlük

Tümünü Göster [192]

2157 #13  #2157
286.000 entry'mi aksak bir şekilde bana yolladılar bunlar. yolladıkları dosya hiçbir şekilde açılmıyor. ayrıca, hemen hemen hepsi birbiriyle bağlantılı olan bu entry'leri ne yapacaksam? (cevap belli tabii, bir sensin uyanık) benim o mektubu açacak kadar kuvvetli pc'm yok ki! sözlükten bir arkadaşıma söyledim, "al bakalım sende nasıl olacak" diye, o dahi, hem de kendisinde onca kuvvetli pc olduğu halde, açamadı dosyayı, yarıda kaldı. arada sırada dinlenmek için kafa izni alacağım zaman, "entry'ler görünmesin" şıkkını işaretliyordum, gene kabul etmiyordu sistem. 286.000 entry bu, az değil.

diyorum ki;

sözlükten silinmeden önce ayıklayıp çöp'e attığım tematik olmayan 2000'e yakın entry'm var, onları versinler bana. gerisini istemiyorum. bunu buraya yazdım, belki birisi onlara da iletir.

bir de;

10 adet yazarlık alacağım var, şimdi istemiyorum ama o borçlarını da unutmasınlar, bir gün çağdaş'tan isteyeceğim. şu anda herhangi bir mahlasla yazdığım ekşi sözlük üyeliğim yok benim, bunu da soran arkadaşlar için araya iliştireyim.
(0)

Tümünü Göster [192]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: