ırak ve şam islam devleti

ırak ve şam islam devleti

Tümünü Göster [42]

27751 #6  #27751
yöneticileri ve mensupları şeytanın müridi olan terör örgütü. açık ve net söylüyorum bunlar uluorta allah'a, dine küfretmektedirler. küfürü sadece ana avrat düz gitmek olarak algılayanlar yazının bundan sonrasını okumasın. şimdi sen, allah'ın emrettiği bu diyerek insanları öldürüyorsan eğer, kusura bakma ama baphomet'e, lucifer'a yahut boka tapıyorsun, allah'a değil.

her inanış kurucusunu örnek alır, almalıdır. cihad ettiğini sanan ışidcilere, taif 'te kanlar içinde kalana kadar taşlanan peygamberin hikâyesini kimse anlatmadı sanırım. o durumda bile bırak adam öldürmeyi, beddua bile etmemiş o insan. n'oldu şimdi? cehalet ebola'dan, aids'den bile tehlikeli.

ha, şu var ki, allah din kitap uğruna savaştığını düşünsün istiyorlar üyelerinin zaten. kandırılan ve kirli emellere alet edilenlere de, onların öldürdüklerine de acımalı insan.

bazı esnaflar vardır hayatta. durup dururken mallara zam yaparlar. gerekçe aslında daha çok kazanmaktır ama giderlerin arttığından şikayet ederler. bunlar da böyle işte. çok başka emeller için adam öldürürler fakat allah böyle istiyor derler. allah ile aralarında kırmızı bir telefon hattı varmış da, arayıp bir isteğiniz var mı diye soruyorlar sanki. ulan, allah'ın senden istedikleri imanın ve islamın şartlarında var zaten. bunlarında zaten sana faydası var, ona değil. yıl olmuş 2014, bu neyin kafası? ilim irfanın tavanı olmadığı gibi cehaletin de tabanı dibi yokmuş, anladık.

yanarım, yanarım da, dünyada bir avuç saf ve temiz anadolu köylüsünden başka hâlis müslüman kalmadı, ona yanarım.

ah kâbil ah, hâbil'i öldürmeyecektin aga.
(0)Tümünü Göster [42]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: