karagarga.net

karagarga.net

Tümünü Göster [1]

32022 #1  #32022
kendisiyle tanıştıktan sonra şahsım adına internet kullanmanın anlam değiştirdiği, malum yollardan film indirmeye yarayan, ancak özel üyelikle girilebilen forum sitesidir.

siteyi farklı kılan nedir diye soracak olursak, manifestosu bize bir ipucu vermektedir; ana akım olmayan her türlü film kabuldur yazmaktadır. kesinlikle holywood ve boolywood filmlerine rastlayamazsınız (sadece star wars serisi gibi dünya sinemasına yön veren klasik filmler hariç tutulmuştur.)dolayısıyla 1930'ların sessiz filmlerinden tutun, sovyet dönemi filmlerine, yılmaz güney'den tutun, modern dönem avrupa sinemasına kadar birçok güzel filme anında ulaşılabilen portaldır kendileri. sinema kadar zengin olmasa da müzik başlığı altında çok ender bulunabilen parça/albümlere ulaşabiliyorsunuz. kullanıcılardan asla para talep etmiyor, masraflar için paraya sıkıştıklarında kullanıcılara bildiriliyor ve sadık olan kullanıcı kitlesi 2-3 günde ihtiyaç kadar para toplayıp gönderiyorlar, en son önümüzdeki senenin masraflarını karşılamak için para istendi ve 48 saat içerisinde 60 bin euro bağış toplandı. böyle de sadık bir kullanıcı kitlesi barındırıyor içerisinde.

kayıt olmak isteyenler için ipucu; zaman zaman üyelik kabul ettikleri dönemler oluyor, denk gelmeniz için ara sıra göz atınız.
(0)

Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: