ırak ve şam islam devleti

ırak ve şam islam devleti

Tümünü Göster [37]

39682 #14  #39682
sosyal medyanın tüm olanakları kullanılarak faaliyetleri gözümüze sokulan örgüt. yezidi ve şiileri katlederken çekilmiş videoları sansürsüz yayınlanırken amerikalı ve ingilizleri güya katlederken çekilen videoları sansürlüdür. sırf bu sansürde bile, amaçlarının ne olduğu konusunda düşünebilen beyinler için ipuçları vardır.

gayrimüslimlere tanıdıkları "ya islamı seç ya da cizye öde" opsiyonlarını başkalarına tanımamakta ve "ya bizim inandığımız gibi inan ya da öl" demektedirler. vice news gibi bağımsız! olduğunu iddia eden bir haber kuruluşu bunlarla yatıp bunlarla kalkmaktadır. ele geçirdikleri kuyulardan çıkan petrolü "novus ordo seclorum" yazılı dolarla değiş tokuş etmektedirler. islami sosa batırılmış "tek dünya devleti" mevhumunu ümmetçilik olarak yedirmeye çalışmaktadırlar. ortadoğu'nun osmanlı'dan sonra iyice alevlenen ve bugüne dek sönmeyen ateşine odun atmakta beis görmemektedirler.

an itibariyle ne kadar güçlü ve büyük olduklarını ispat etmek adına hiçbir gayrimüslim ülkede herhangi bir terör saldırısına imza atamamışlardır -ki dileğim, böyle bir şeye kalkışmamalarıdır-. düşünebilen beyinler için bu da bir işarettir.

dünya kamuoyu nazarında karnesi kırıklarla dolu islamı, "emr-i bil mâruf, nehy-i ani'l münker" yöntemi dururken kanla vahşetle afişe etmeye devam etmektedirler. halbuki allah şöyle buyurmaktadır. "rabbinin yoluna hikmetle ve güzel öğütle davet et ve onlarla en güzel bir şekilde mücâdele et. çünkü rabbin, yolundan sapanı en iyi bilendir ve doğru yolda gidenleri en iyi bilen de ancak o'dur." (nahl sûresi,125). buradaki "güzel mücadele"nin enstrümanı ak-47 değildir, olamaz da.

yüzyıllardır islama kem gözle bakan ve islami coğrafyanın zenginliklerine imrenen karşı tarafın, şeytanın da akıl vermesi ile, bir taşla iki kuş vurmak için icad ettiği habis bir ruhtur ışid. bundan fazlası değil...
(2)

Tümünü Göster [37]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: