bvlgari man in black

bvlgari man in black

Tümünü Göster [1]

43324 #1  #43324
2014'ün en iyi erkek parfümü ödülünü geçen hafta kendisine verdiğim başarılı ürün.

asıl gaye olarak kendime tom ford tobacco oud'unun tadına bakmayı seçmiştim. her ne kadar olmadığını duyacak ve ellerindeki ürün gamını hatmetmiş(!) koku tacirlerinin beni burberry london gibi seçeneklere ikna etmeye çalışmasını keyifle izleyecek olsam da rutinimdir yaparım. yani en azından genelde öyle olur. önce 8 farklı koku ile burnumu bir güzel yorarlar ondan sonra da herkesin beğeneceği calvin klein one* satmaya çalışırlar.

bu sefer öyle olmadı. mağazada işini bilen* bir arkadaş ile karşılaştık. bir kampanya için kendisini oraya çağırmışlar. yakın bir zamanda da bölge müdürlüğü bekliyormuş*. neyse, tom ford'un nefis efsanesini test etmek yanılmak yada yanıltmak istediğimi söyledim. düşün bak 2 saat sigara içmeyip burnumu kokuya hazırlamıştım. cevap şaşırtmadı, yok maalesef. mağazadaki imkanlara göre rollerin dağıtılacağı önceden defalarca sergilenmiş olan senaryo metnini çıkardım. takıldıkları yerde sufle bile edeceğim, o derece de yardımcıyım. sonradan arkadaş olduğumuz bu şahıs bvlgari man in black şişesini aldı ve dedi ki bunu en son deneyeceğiz. şimdi ben size 2 farklı seçenek sunacağım sonra buna döneriz. hay hay, repliğin dışına çıktık ama karşımdaki şahsın öz güveni ilgimi çekti, güzell. versace bir şey denedik: güzel. ck raflarına yöneldik, bakalım eller nereye gidecek diye bekliyoruz, euphoria seçildi, tamam ümit var. en son bvlgari'ye baktık, tokat yemiş gibiyim. kokuyu tanımıyorum ama ilk nefeste beni çeken birşey var bunda. acele etme, biraz zaman tanı. acele etme. bir yandan da canım nasıl sigara istiyor size anlatamam. arkadaşa dedim ki bir sigara içmem lazım, sen bu tester kağıtlarını sakla*. dedi ki ben de geleyim beraber içelim, hay hay efendim içelim. ikişer sigara içtik bir fincan kahve eşliğinde, bu esnada kokular açıldı, kalbi ve belki de baz notalar ortaya çıktı. ben de kokuyu düşünüyorum bir yandan. neyse geri döndük, bu arkadaş blind testing yapmayı önerdi. şimdi kağıtlarda ne var blimiyorum, sadece burnuma güvenip test edeceğim. sevdim bu çocuğu kafası çalışıyor. test sonucu aşikar. aldık.

şimdi gelelim o ilk başta tokat gibi inen bütün hislerimi coşturan kokuya: rom! baharat notalarının en üstünde hissediliyor, tatlı bir vanilya-kara biber karışımının üstünde. baharatlı ve çok tatlı bir rom kokusu. giderek yumuşayan kalbinde çiçeksi kokular ortaya çıkıyor, hala baharat izleri var, ve tatlı mı tatlı. kalıcılığı oldukça iyi, baz notalar odunumsu bir his bırakıyor. aşırı tatlı bir parfüm. edp olarak satılıyor olması bir başka güzelliği*.

çok güçlü, oryantal bir koku. baharatlı. puro ve sigaraya çok yakışan tatlılıkta. kalıcı. kompleks ve keyifli. karabiber ve tarçın arasında gidip geliyorum derken birden vanilya ve tatlı notalar gelip geçiyor. bu parfümü gece kullanan erkek kesin sakallıdır. bu kokuyu taşıyabilen kadın çıkarsa kendimi tanrıça görmüş addedeceğim*.
(7)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: